1:5
2:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - PSN Tatran Střešovice 3:7
24. Matěj Lang, 44. Jonáš Kůra, 55. Adam Hemerka - 21. Michael Kočandrle, 28. Šimon Fišer, 29. Petr Husťák, 40. Šimon Fišer, 40. Michael Kočandrle, 46. Jan Kšír, 60. Matěj Vavroušek; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Matěj Abraham 11, David Nečas 10 - Lukáš Kříž 24; po třetinách: 0:0, 1:5, 2:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině 16:11
59:59
Komentář trenéra domácích (Jan Nizner) Kvalitní utkání z obou stran, za mě Hattrick lepší v nasazení, Tatran jednoznačně v součinnosti a rozdíl určitě udělala produktivita v zakončení. Zlomový moment utkání konec druhé třetiny, který jsme nezvládli takticky ani herně. Gratuluji soupeři a přeji hezké svátky.
59:59
Komentář trenéra hostů: Opatrná první třetina. Ve druhé už jsme dokázali reagovat na soupeřovu hru a využívat jejich slabin. Celkově kvalitní zápas. Děkuji soupeři a také přeji krásné Vánoce.
59:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Vavroušek, asistoval Lukáš Kříž (3:7).
58:29
Hattrick chce zkusit hru v 6ti, ale zatím je na míčku Tatran, a tak zůstávájí v 5ti.
57:03
hattrick se usazuje na půlce Tatranu.
54:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Adam Klimeš (3:6).
54:57
Hemerka přesnou střelou těsně nad zemí snižuje na rozdíl tří branek.
53:48
Navrátil si obhodil Kůru a šel sám na Nečase, domácí golman byl tentokrát úspěšnější.
52:23
Hattrick má teď hodně šancí, ale nedaří se jim trefit branku.
50:42
Klimeš byl po dobrém náběhu v šanci, ale branku netrefil.
48:07
Hemerka vybojoval balónek, ale znovu jeho střela míjí branku.
45:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Kšír, asistoval Sebastián Rod (2:6).
45:01
Po pěkné kombinaci navyšuje Kšír vedení Střešovic.
43:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra bez asistence (2:5).
43:18
Kříž sice nejdřív Kůrovu střelu chytil, ale nakonec se dokutálela do branky.
43:01
Kříž předvádí další skvělí zákrok po střele Hemerky.
42:49
Hattrick nastoupil odhodlaně s výsledkem něco udělat, ale zatím se jim to nedaří.
39:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Matěj Havlas (1:5).
39:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Šimon Fišer, asistoval Bohumil Piskáček (1:4).
39:17
Kříž vyhodil na osamoceného tatranského útočníka, který trefil tyč.
38:06
Hemerka znovu skvěle blokuje střely Tatranských hráčů
37:17
Maleček na poslední chvíli zablokoval přihrávku, která by znamenala přečíslení Tatranu 2 na 1
34:47
Maleček bloku střelu a pomáhá Abrahamovi
32:34
Kůra se snažil překvapit Kříže rychlou rozehrávkou, jeho projektil, ale letí mimo branku.
28:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Husťák, asistoval Vít Janda (1:3).
28:10
Hušťák střelou těsně nad nohu Abrahama navyšuje náskok Střešovic.
27:46
27:46
Fišer přesnou střelou od půlky hřiště vrací Tatranu vedení.
27:00
Po rychlé hře nahoru-dolu Tatran uklidňuje hru klidnou rozehrávkou.
23:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Lang, asistoval David Čermák (1:1).
23:43
Lang se vytočil a přesnou střelou vyrovnává skóre.
22:48
Hemerka v přečíslení 2 na 1 vystřelil mimo branku.
21:47
Abrahám si připisuje výborný zákrok.
20:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Šimon Fišer (0:1).
20:40
Kočandrle po dobrém výběhu do středu hřiště, překonal Abrahama.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině 6:5
19:34
Po rychlé kombinaci Brna se do šance dostal Olšák, bohužel pro domácí netrefil míček
17:58
Hemerka se řítil do rychlého protiútoku, hráči Tatranu se, ale rychle vrátili a šanci zamezili.
16:45
Vypadá to zatím na gólový půst, hraje se, ale ve velkém tempu.
14:10
Hattrick je po delší době na míčku a dobývá branku Tatranu.
12:12
Hudeček vypíchl míček z rozehrávky Tatranu, dostal se do dobré šance, ale branku netrefil.
11:16
Hemerka zablokoval střelu Navrátila.
10:48
Hušťákovu střelu kryje Abrahám
10:22
Tlak Tatranu trvá, zatím se však nedostal do zakončení.
09:54
Tatran se teď usadil na půlce domácích
05:46
Hudeček vyslal dobrý kros na Kuželu, tomu ale míček sjel z čepele.
02:37
Zatím jsme neviděli žádnou větší šanci, ale na míčku je víc Hattrick
00:24
Oba týmy vypadali před začátkem velmi nahecovaně, tak uvidíme, jak se to projeví na hřišti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Matěj Havlas, Šimon Fišer, Matěj Vavroušek, Bohumil Piskáček, Michael Kočandrle
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Matyáš Kůra, Jakub Maleček, Petr Olšák, Jiří Halama, Zdeněk Malich