2:2
0:2
- : -

Florbalová akademie MB - PSN Tatran Střešovice 4:7
4. Daniela Švejdová, 19. Marie Jirková, 34. Tereza Zapotocká, 40. Daniela Švejdová - 4. Lucie Želízková, 9. Veronika Kopecká, 19. Markéta Žbánková, 26. Mariana Býčková, 36. Barbora Břešťálová, 47. Markéta Žbánková, 56. Michaela Mechlová; rozhodčí: Jakub Tázler - Jan Paleček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Karolína Špačková 28 - Markéta Antalová 15; po třetinách: 2:3, 2:2, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: J.Kárník. Za dnešní zápas patří holkám velká pochvala. Po víkendovém výprasku jsme předvedli absolutně odlišný a soustředěný výkon a smekám. Myslím si, že i divákům se to muselo líbit , díky jim za podporu.."Tatrankám" blahopřejeme a přejeme dobrý dojezd domů.
60:00
Komentář trenéra hostů M.Michálka: Další utrápené vítězství. Spokojen můžu být pouze se třetí třetinou, kdy jsme konečně trochu urychlovali hru a dokázali udržet aktivitu na balónku v útočném pásmu. Jinak jsme dnes úplně vyhořeli na dovednostech. Střelba tragická, balón nás neposlouchal a osobní souboje jsme většinou prohrávali, do neděle máme na čem pracovat. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: 4:17
60:00
59:11
Střela Tatranu šla mimo boleslavskou bránu.
57:57
I v samém závěru utkání se hraje ve vysokém tempu.
55:40
Další chybu domácích Tatran nedokázal využít.
55:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Katka Nádeníková (4:7).
54:40
Zatím dobře odbráněné oslabení.
53:39
Vyloučen hráč Anna Říhová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:23
V této fázi utkání sledujeme šance na obou stranách, stav utkání zůstává nezměněn.
47:41
Další nepovedená rozehrávka domácích, ale tentokrát se Tatran k zakončení nedostal.
46:33
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (4:6).
46:33
Chyba domácích před vlastní bránou a je z toho gól.
43:45
Ani ve druhé přesilovce gól nepadl.
42:40
Florbalová akademie se zatím drží na balónku a už tu byla první šance na vyrovnání.
41:43
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: 7:9
40:00
39:13
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Tereza Zapotocká (4:5).
38:23
Špačková si připisuje další dva zákroky.
37:07
Boleslavské hráčky se zatím do nějaké větší šance nedostaly.
36:21
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Kateřina Fousová.
36:04
Tatran hraje na míčku i v oslabení.
35:35
Vyloučen hráč Kristina Lexová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
35:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Michaela Mechlová (3:5).
34:41
Florbalová akademie teď měla šanci vyrovnat, Antalová však svůj tým podržela.
33:38
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Daniela Švejdová (3:4).
32:46
Po delší době první větší šance Mladé Boleslavi, střela šla těsně vedle.
31:52
Senzační zákrok Špačkové, stav utkání beze změny.
30:39
Tatran napadá boleslavskou rozehrávku a i nadále je na míčku.
27:24
Nebezpečná přihrávka Tatranu před boleslavskou bránu - naštěstí tam nebyl nikdo, kdo by míček doklepl do brány.
25:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Markéta Žbánková (2:4).
25:02
Střela z otočky končí za zády Špačkové.
22:11
Tatran vstoupil do druhé třetiny ve vysokém tempu, ale domácí hráčky zatím všechny větší útočné akce ubránily.
20:00
20:00
Střely na bránu po 1. třetině: 8:9
20:00
18:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Anna Bartušková (2:3).
18:57
Z vyrovnání se Florbalová akademie neradovala dlouho, Tatran hned vzápětí dokázal odpovědět.
18:13
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková bez asistence (2:2).
17:40
To Tatran tento problém nemá a Špačková musela opět zasahovat.
16:13
Florbalová akademie má zatím problém trefit bránu aneb další střela nad...
15:04
Další nebezpečnou střelu Tatranu zblokovala Bauerová.
13:22
Krásně sehraná akce Mladé Boleslavi, Kábrtová ale bohužel střílí nad bránu.
09:54
Domácí hráčky teď prověřily pozornost hostující gólmanky - Antalová si s dorážkou poradila.
08:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Michaela Mechlová (1:2).
08:45
Dobře zvládnutá standardní situace a Tatran navyšuje skóre.
07:42
Hráčky Tatranu teď dobře přečetly rozehrávku Florbalové akademie, k větší šanci se ale nedostaly.
06:10
Střelu k tyčce si Špačková pohlídala.
04:51
Tatran je i nadále aktivnější, stav utkání ale zatím zůstává beze změny.
03:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková bez asistence (1:1).
03:33
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Daniela Švejdová, asistoval Marie Jirková (1:0).
00:34
První střelu Tatranu Špačková vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Adéla Košvancová, Kristina Lexová, Karolína Marko, Veronika Kopecká, Lucie Želízková
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Anna Říhová, Eliška Horáková, Zuzana Kábrtová, Viktorie Vacardová, Barbora Doležálková