0:2
1:3
- : -

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:6
12. Michal Valachovič, 15. Jakub Jurkulák, 39. Jakub Jurkulák - 4. Michal Šubert, 16. Richard Pum, 21. Šimon Soukup, 35. Martin Kašík, 40. Martin Kašík, 45. Šimon Soukup; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Jakub Černohous 14 - Ivo Sikora 14; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:3;
45:00
44:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Adam Mikoláš (3:6).
42:29
Timeout Bulldogs Brno
41:11
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
39:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Dalibor Baláš (3:5).
38:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Lukáš Macháček (3:4).
37:29
Vyloučen hráč Martin Kašík družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
34:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Kašík bez asistence (2:4).
30:00
30:00
20:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Michal Šubert (2:3).
15:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Pum, asistoval Martin Kašík (2:2).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Jurkulák bez asistence (2:1).
11:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Lukáš Macháček (1:1).
03:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Šubert, asistoval Ondřej Murín (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Tomáš Magera, Daniel Chatrný, Richard Pum, Dalibor Baláš, Filip Šubert
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jakub Černohous; hráči v poli: Tomáš Jedlička, Lukáš Macháček, Lukáš Punčochář, Michal Valachovič, Jakub Jurkulák