1:1
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FBC TJ TATRAN LITOVEL 1:1
39. Jan Machatý - 31. Jaroslav Nevrlý; rozhodčí: Stanislav Kosek - Vojtěch Blana; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ivan Štefek ? - Jiří Skála ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1;
39:00
38:03
Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
38:03
Je srovnáno a čeká nás rozhodující poslední minuta. Time out pro hosty.
38:00
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jan Machatý, asistoval Petr Jahoda (1:1).
37:00
Hráči Droždína stupňují tlak a tlačí se za kýženým vyrovnávacím gólem.
34:16
Timeout FBC Droždín
34:16
Time out pro domácí tým, který jistě přijde s novou, vylepšenou taktikou na závěrečné minuty. Uvidíme i hru bez brankáře?
33:17
Hráči Droždína se ženou za vyrovnáním a snaží se překonat dobře chytajícího Jirku Skálu.
31:50
Následuje vyloučení domácího matadora Davida Zimy za hrubost,které hráč doprovodil slovy "Nenechám si vybít zuby ***** nee?!"
31:39
Vyloučen hráč David Zima družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za hrubost.
30:53
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Jaroslav Nevrlý, asistoval Lukáš Říha (0:1).
30:53
Litovelská kombinace ala Tiki Taka končí po životní střele Jaroslava Nevrlého v brance domácího týmu Droždína. Asistenci si připisuje bek Lukáš Říha.
30:00
Oba týmy se snaží strhnout vedení v zápase na svoji stranu,ovšem zatím sledujeme převážně souboj ve středním pásmu. Krásnou střelu nyní vyslal na soupeřovu branku hráč Tatranu David Zima.
27:00
Vážení diváci,sledujeme neskutečně napínavou bitvu s minimem střel a šancí. Po dvou třetinách je skóre 0:0. Přesilové hry 2:1 pro hosty. Čeká nás rozhodující třetí třetina. Dočkáme se gólu?
26:00
26:00
22:56
Vyloučen hráč David Zima družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání.
15:55
Vyloučen hráč Matěj Konečný družstva FBC Droždín na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
11:26
Vyloučen hráč Tomáš Otevřel družstva FBC Droždín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Vojtěch Blana.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ TATRAN LITOVEL:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Ivan Štefek; hráči v poli: Nikita Fesyukov, Filip Boháč, Martin Šťastný, Jan Krahulík, Martin Ondra