2:0
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 05:15 Jan Kratochvíl (Martin Uher), 06:24 David Gadowski, 14:40 Tomáš Kratochvíl (Tomáš Sláma), 24:28 Tomáš Kryml (Martin Uher)
branky (asistence): 17:02 Vítězslav Princ (Viktor Valouch), 26:54 Michal Táborský (vlastní branka), 32:47 Vítězslav Princ (Martin Uchytil)

TJ Sokol Kostelec nad Labem - FBC Hamsters Vysočany 4:3
6. Jan Kratochvíl, 7. David Gadowski, 15. Tomáš Kratochvíl, 25. Tomáš Kryml - 18. Vítězslav Princ, 27. Michal Táborský, 33. Vítězslav Princ; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 1:1 + Michal Tarnaj 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Biderman ? - Michal Tarnaj ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:2;
34:57
Vyloučen hráč Michal Tarnaj družstva FBC Hamsters Vysočany na 5 minut za hrubost.
32:47
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Martin Uchytil (4:3).
32:38
Timeout FBC Hamsters Vysočany
32:38
Vyloučen hráč David Gadowski družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za hrubost.
26:54
Vlastní branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Michal Táborský (4:2).
24:28
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Tomáš Kryml, asistoval Martin Uher (4:1).
24:00
24:00
18:55
Vyloučen hráč Jan Pavluk družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za špatné střídání.
17:02
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Viktor Valouch (3:1).
14:40
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Tomáš Sláma (3:0).
12:00
12:00
06:24
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil David Gadowski bez asistence (2:0).
05:15
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Jan Kratochvíl, asistoval Martin Uher (1:0).