2:3
0:2
2:2
- : -
branky (asistence): 00:41 Jan Pavluk (Jakub Kail), 05:00 Jaroslav Karas (Martin Uchytil), 24:15 Vítězslav Princ (Jan Holub), 25:01 Martin Uchytil (Jan Pavluk)
branky (asistence): 02:09 Lukáš Sajdl, 04:44 Mario Cedrych (Lukáš Sajdl), 11:36 Mario Cedrych (Dominik Král), 13:10 Branislav Rak (Ondřej Navrátil), 15:41 Mario Cedrych (Branislav Rak), 30:49 Ondřej Navrátil (Mario Cedrych), 32:16 Lukáš Sajdl (Branislav Rak)

FBC Hamsters Vysočany - Florbalová akademie MB "B" 4:7
1. Jan Pavluk, 6. Jaroslav Karas, 25. Vítězslav Princ, 26. Martin Uchytil - 3. Lukáš Sajdl, 5. Mario Cedrych, 12. Mario Cedrych, 14. Branislav Rak, 16. Mario Cedrych, 31. Ondřej Navrátil, 33. Lukáš Sajdl; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Pavel Bartůněk ? - Jan Řehořek ?; po třetinách: 2:3, 0:2, 2:2;
36:00
35:55
Vyloučen hráč Pavel Bartůněk družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za bránění ve hře.
32:16
Branku družstva Florbalová akademie MB "B" vstřelil Lukáš Sajdl, asistoval Branislav Rak (4:7).
31:00
Vyloučen hráč Daniel Ráček družstva Florbalová akademie MB "B" na 2 minuty za hrubost.
30:49
Branku družstva Florbalová akademie MB "B" vstřelil Ondřej Navrátil, asistoval Mario Cedrych (4:6).
30:25
Vyloučen hráč Viktor Valouch družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za hra rukou.
25:01
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Martin Uchytil, asistoval Jan Pavluk (4:5).
24:26
Vyloučen hráč Daniel Ráček družstva Florbalová akademie MB "B" na 2 minuty za sekání.
24:15
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Vítězslav Princ, asistoval Jan Holub (3:5).
24:00
24:00
15:41
Branku družstva Florbalová akademie MB "B" vstřelil Mario Cedrych, asistoval Branislav Rak (2:5).
13:10
Branku družstva Florbalová akademie MB "B" vstřelil Branislav Rak, asistoval Ondřej Navrátil (2:4).
12:00
12:00
11:36
Branku družstva Florbalová akademie MB "B" vstřelil Mario Cedrych, asistoval Dominik Král (2:3).
07:09
Vyloučen hráč Ondřej Navrátil družstva Florbalová akademie MB "B" na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:00
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jaroslav Karas, asistoval Martin Uchytil (2:2).
04:44
Branku družstva Florbalová akademie MB "B" vstřelil Mario Cedrych, asistoval Lukáš Sajdl (1:2).
02:09
Branku družstva Florbalová akademie MB "B" vstřelil Lukáš Sajdl z trestného střílení (1:1).
00:41
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jan Pavluk, asistoval Jakub Kail (1:0).