1:0
1:4
- : -
branky (asistence): 13:01 Jaroslav Tesař (Jakub Ondráček), 27:23 Matyáš Hons
branky (asistence): 03:38 David Schneider (Jakub Šíma), 28:10 David Schneider (Jakub Šíma), 31:58 Jakub Šíma (Jaroslav Chalupný), 32:06 David Schneider (Jakub Šíma), 32:44 David Schneider (Jakub Šíma)

Florbal Neratovice B - AIK Steel Kladno B 2:5
14. Jaroslav Tesař, 28. Matyáš Hons - 4. David Schneider, 29. David Schneider, 32. Jakub Šíma, 33. David Schneider, 33. David Schneider; rozhodčí: Čeněk Stránský - Tomáš Cimrman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Neckář ? - Štěpán Sládek ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:4;
35:43
„Úplně zbytečný tři góly,“ shodují se na lavičce Neratovic.
34:42
Oběma týmům ubývá sil a projevuje se to na předváděné hře.
32:44
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil David Schneider, asistoval Jakub Šíma (2:5).
32:44
Další rychlý zásah, bodově přímo přes kopírák — Schneider po Šímově asistenci. Vypadá to, že je hotovo.
32:06
32:06
„Víko jak z filmu,“ shodují se pořadatelé po dalším zásahu kladenských.
31:59
Timeout AIK Steel Kladno B
31:58
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil Jakub Šíma, asistoval Jaroslav Chalupný (2:3).
31:58
Šíma protlačil 3. gól do sítě Neratovic, Kladno se někoik minut dostává před Neratovice. Ty reagují time-outem. Co vymyslí?
30:27
Krásná holomajznička před brankou domácích. Píšťalka rozhodčího zůstává němá.
29:44
„Pojďte chtít balon,“ nabádají se kladenští na hřišti.
28:10
28:10
Je vyrovnáno! Dobře rozehraný volný úder „Ocelářů“ a začíná se od nuly.
27:23
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Matyáš Hons bez asistence (2:1).
27:23
A povedlo se! Hons stříli branku přímo skrz mezírku mezi nohama kladenského brankáře. Velmi dobře umístěná střela ze střední vzdálenosti a Neratovice se ujímají vedení.
26:54
Neratovice se snaží přebrat otěže zápasu.
25:46
Dobře schovaná, chytrá střela neratovického mladíka nadělala kladenskému gólmanovi strarosti.
24:54
Kladno vstoupilo do 3. části velmi aktivně, ale na výsledek to nemá vliv.
24:00
24:00
23:46
Neratovice získaly balon a čekají na konec 2. třetiny.
23:09
„Oceláři“ vyvíjí na svého soupeře neskutečný tlak.
22:27
Tyč zvoní za překonaným domácím gólmanem. Stále 1:1.
21:58
Kladenská #22 operuje za brankou stejně zkušeně jako Wayne Gretzky v dobách své největší slávy.
21:21
V prázdné hale jsou dobře slyšet konverzace mezi jednotlivými hráči. Radí si, hecují se, vysvětlují si, jak by měl florbal v pojetí jejich týmu vypadat… Zajímavá sonda do sportovní duše.
18:37
„Ocelářská“ přesilovka zatím působí bezzubě.
17:16
Vyloučen hráč Kryštof Dítě družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:16
Ztrátu obránce Neratovic na polovině hřistě kladenští potrestat nedokázali. Následně si ale vynutili faul a budou hrát přesilovou hru.
15:25
Neortodoxní pojetí obrany některých beků Neratovic zatím slaví úspěch. I díky brankářské masce jejich gólmana. Krásný zákrok.
13:01
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Jaroslav Tesař, asistoval Jakub Ondráček (1:1).
13:01
Neratovice se dočkaly. Střeleckou smůlu svého týmu protrhl Tesař! Čekáme, že teď se na palubovce strhne hon za 3 body.
12:44
„Jo!“ kříčí hráč Kladna. Ale vlní se jen boční síť.
12:00
12:00
11:13
Nevyužitý (skoro)brejk Neratovic.
08:24
Neratovičtí teď zažili střídání v duchu starých italských komedií. Bez cizího zavinění se v krátkém sledu po sobě ocitli na zemi hned dva špíleři.
07:43
Kladenští na domácí hodně tlačí, ale prosadit se jim nedaří. Prozatím…
05:25
Neratovice se hnaly za vyrovnáním, ale skvělý zákrok hostujícího brankáře překazil veškeré jejich snahy. Ani dobíhající druhá vlna nedokázala balonek dostat do opuštěné kladenské svatyně!
04:01
Poslední utkání dnešního programu se zatím hraje v opatrném duchu.
03:38
03:38
Kladenští otevírají účet dnešního utkání!
02:21
Bežecký souboj stíhá běžecký souboj.
02:06
Chytré nahození z vlastní půle Neratovic málem zaskočilo brankáře hostů!
00:57
„Oceláři“ z Kladna zahrozili, ale obrana domácích naběh kladenských forvardů vydržela.