1:1
1:0
2:1
- : -
branky (asistence): 14:50 Martin Šolaja (Jakub Jestříbek), 26:56 Tadeáš Doucha (Vojtěch Doucha), 39:25 Kryštof Bezděk (Martin Entlicher), 41:25 Ondřej Zelený
branky (asistence): 03:25 Teodor Bodlák (David Koudelka), 43:42 Teodor Bodlák (David Koudelka)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Prague Tigers 4:2
15. Martin Šolaja, 27. Tadeáš Doucha, 40. Kryštof Bezděk, 42. Ondřej Zelený - 4. Teodor Bodlák, 44. Teodor Bodlák; rozhodčí: Jan Šubrt - Jakub Dragoun; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Matyáš Lorenc ? - Pavel Malý ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:1;
45:00
44:23
Timeout Prague Tigers
43:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák, asistoval David Koudelka (4:2).
43:07
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
41:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Zelený bez asistence (4:1).
39:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kryštof Bezděk, asistoval Martin Entlicher (3:1).
36:13
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tadeáš Doucha, asistoval Vojtěch Doucha (2:1).
18:24
Vyloučen hráč Martin Soukup družstva Prague Tigers na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
14:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Šolaja, asistoval Jakub Jestříbek (1:1).
12:30
Vyloučen hráč Jakub Jestříbek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
03:25
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Matyáš Lorenc; hráči v poli: Jan Otta, Martin Entlicher, Pavel Hájek, Jan Pinkas, Vojtěch Máca