2:0
0:2
0:3
- : -
branky (asistence): 04:06 David Vambera (Martin Koubík), 04:51 Václav Hlinka (Martin Šafránek)
branky (asistence): 14:52 Tomáš Kašpar (Jan Jeřábek), 17:15 Jakub Wágner (Tomáš Táborský), 26:17 Michal Doležal (Jan Jeřábek), 26:51 Tomáš Táborský (Jakub Wágner), 29:14 Jakub Wágner (Štěpán Mach)

Lhokamo Panthers Praha F - Prague Tigers E 2:5
5. David Vambera, 5. Václav Hlinka - 15. Tomáš Kašpar, 18. Jakub Wágner, 27. Michal Doležal, 27. Tomáš Táborský, 30. Jakub Wágner; rozhodčí: Tomáš Joska - Lukáš Recht; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Jakub Strnad ? - Daniel Dohnal ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:3;
36:00
30:37
Timeout Lhokamo Panthers Praha F
29:14
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Jakub Wágner, asistoval Štěpán Mach (2:5).
26:51
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Jakub Wágner (2:4).
26:17
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Michal Doležal, asistoval Jan Jeřábek (2:3).
24:00
24:00
17:15
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Jakub Wágner, asistoval Tomáš Táborský (2:2).
17:15
A další osmičková akce a je srovnáno! Gól, který málokdo čekal?
14:52
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Tomáš Kašpar, asistoval Jan Jeřábek (2:1).
14:23
Hezká gólovka dalšího osmičkového hráče, tentokrát s číslem 48,
12:00
12:00
11:34
Hezká přesilovka, jen ty střely, Sobotka v jisté šanci smolně promáchl.
10:15
Šance na snížení?
10:10
Vyloučen hráč Zdeněk Jurák družstva Lhokamo Panthers Praha F na 2 minuty za sekání.
04:51
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil Václav Hlinka, asistoval Martin Šafránek (2:0).
04:51
Zapisovatel odmítá zapsat v dnešní sváteční den všechny střelce s číslem 88 nebo 18.
04:06
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil David Vambera, asistoval Martin Koubík (1:0).