2:1
2:0
1:4
- : -
branky (asistence): 02:32 Ondřej Zelený (Filip Horák), 04:39 Filip Horák (Jakub Jestříbek), 16:45 Marek Zelený (Martin Entlicher), 26:08 Ondřej Zelený (Gustav Ondrejčík), 40:41 Filip Horák (Martin Zima), rozhodující nájezd Pavel Hájek
branky (asistence): 07:55 Daniel Timoš (Jan Tomanec), 33:50 Martin Kudrlička (Lukáš Klier), 34:01 Radek Dvořák (Martin Kudrlička), 37:59 Lukáš Klier (Martin Kudrlička), 38:12 Martin Ryneš (Daniel Timoš)

TJ Sokol Královské Vinohrady C - SSK Future Barrandov 6:5pn
3. Ondřej Zelený, 5. Filip Horák, 17. Marek Zelený, 27. Ondřej Zelený, 41. Filip Horák, N Pavel Hájek - 8. Daniel Timoš, 34. Martin Kudrlička, 35. Radek Dvořák, 38. Lukáš Klier, 39. Martin Ryneš; rozhodčí: Michal Kokeš - Přemysl Bališ; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Hájek ? - Lubomír Nikolov ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:4;

Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future Barrandov hráč Martin Kudrlička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future Barrandov hráč Lukáš Klier , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Pavel Hájek a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Vojtěch Máca a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
40:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Filip Horák, asistoval Martin Zima (5:5).
38:12
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Ryneš, asistoval Daniel Timoš (4:5).
37:59
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
37:59
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Lukáš Klier, asistoval Martin Kudrlička (4:4).
34:01
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Radek Dvořák, asistoval Martin Kudrlička (4:3).
33:50
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Martin Kudrlička, asistoval Lukáš Klier (4:2).
30:00
30:00
27:04
Vyloučen hráč Martin Entlicher družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Gustav Ondrejčík (4:1).
19:52
Vyloučen hráč Martin Entlicher družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za blokování hokejky.
16:55
Vyloučen hráč Ondřej Koutník družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za držení.
16:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Marek Zelený, asistoval Martin Entlicher (3:1).
15:00
15:00
13:36
Vyloučen hráč Daniel Timoš družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
07:55
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Daniel Timoš, asistoval Jan Tomanec (2:1).
04:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Filip Horák, asistoval Jakub Jestříbek (2:0).
02:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Filip Horák (1:0).