2:0
2:1
2:0
- : -
branky (asistence): 01:35 Radim Szegecs (Jakub Kos), 05:26 Samuel Řezáč, 20:45 Samuel Řezáč (Radim Szegecs), 21:24 Vojtěch Mrowiec (Lukáš Stelmach), 24:39 Vítek Chobot (Radim Szegecs), 28:30 Samuel Řezáč (Radim Szegecs)
branky (asistence): 16:00 David Životský (Václav Bolek)

FbK Horní Suchá - FbC Coyotes Jablunkov 6:1
2. Radim Szegecs, 6. Samuel Řezáč, 21. Samuel Řezáč, 22. Vojtěch Mrowiec, 25. Vítek Chobot, 29. Samuel Řezáč - 17. David Životský; rozhodčí: Vojtěch Cuberek - Martin Nováček; vyloučení: 4:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím ? - Rostislav Rychlik ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:0;
36:00
33:02
Vyloučen hráč Antonín Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:30
Timeout FbC Coyotes Jablunkov
28:30
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Radim Szegecs (6:1).
28:20
Vyloučen hráč Tereza Buchtelová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
25:37
Vyloučen hráč Tereza Buchtelová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:39
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vítek Chobot, asistoval Radim Szegecs (5:1).
24:00
24:00
23:25
Timeout FbK Horní Suchá
23:25
Vyloučen hráč Matyáš Gruszka družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hra rukou.
22:06
Vyloučen hráč Filip Burgert družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:24
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Mrowiec, asistoval Lukáš Stelmach (4:1).
20:45
16:00
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil David Životský, asistoval Václav Bolek (2:1).
14:13
Vyloučen hráč Alexandr Doleček družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:06
Vyloučen hráč Tereza Buchtelová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
09:10
05:26
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Samuel Řezáč bez asistence (2:0).
01:35
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Radim Szegecs, asistoval Jakub Kos (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cuberek a Martin Nováček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov:
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Vilím; hráči v poli: Viktor Pawlas, Vítek Chobot, Samuel Řezáč, Jakub Kos, Filip Tomanec