1:5
0:5
- : -

GO - GO Horšovský Týn - FB Hurrican Karlovy Vary 2:15
10. Dominik Votava, 14. Jan Táborský - 1. Tom Schöniger, 3. Tomáš Smolka, 5. Matěj Korbel, 5. Dominik Šíbl, 12. Patrik Konopásek, 16. Tomáš Smolka, 16. Tomáš Riedl, 17. Matěj Korbel, 18. Tom Schöniger, 20. Matěj Korbel, 25. Tomáš Smolka, 25. Petr Šťovíček, 28. Tom Schöniger, 28. Tomáš Riedl, 36. Dominik Šíbl; rozhodčí: Vladislav Klouda - Lukáš Hajšman; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: František Heindl 17 - Roman Zápolský 5, Ondřej Strnad 4; po třetinách: 1:5, 1:5, 0:5;
36:00
35:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Dominik Šíbl, asistoval Tomáš Smolka (2:15).
28:19
Vyloučen hráč Ondřej Štarman družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za sekání.
27:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Riedl, asistoval Petr Šťovíček (2:14).
27:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tom Schöniger, asistoval Tomáš Smolka (2:13).
26:10
Domácí se snaží kombinovat až do prázdné branky. Horšovský Týn míčky pouze odpaluje
24:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Šťovíček, asistoval Tomáš Riedl (2:12).
24:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Dominik Šíbl (2:11).
24:00
24:00
21:04
Vyloučen hráč Ondřej Štarman družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za blokování hokejky.
19:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Jaromír Péc (2:10).
17:27
16:10
15:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Riedl, asistoval Patrik Konopásek (2:7).
15:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka bez asistence (2:6).
14:41
Vyloučen hráč Adam Špalek družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za blokování hokejky.
13:42
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Jan Táborský, asistoval Adam Špalek (2:5).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Strnad družstva FB Hurrican Karlovy Vary
12:00
12:00
11:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Patrik Konopásek, asistoval Roman Zápolský (1:5).
09:54
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Dominik Votava, asistoval Jakub Mikoláš (1:4).
04:40
Horšovský Týn dnes přicestoval na zápas pouze v sedmi lidech a dnes už odehrál dva zápasy, což je na jejich výkonu znát a karlovarští jim střílí jednu branku za druhou
04:37
04:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Ondřej Ančinec (0:3).
02:33
00:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tom Schöniger, asistoval Dominik Šíbl (0:1).