4:0
2:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň B - GO - GO Horšovský Týn 10:2
1. Hynek Mošna, 5. Ondřej Hlinovský, 9. Ondřej Hlinovský, 9. Jakub Stolz, 16. Filip Frank, 18. Jakub Stolz, 22. Jakub Stolz, 23. Filip Frank, 29. Ondřej Hlinovský, 36. Ondřej Hlinovský - 10. Adam Špalek, 32. Vladimír Jansa; rozhodčí: Martin Klán - Václav Patera; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Jakub Jirkovský 16 - František Heindl 25; po třetinách: 4:1, 4:0, 2:1;
36:00
35:23
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B neproměnil Hynek Mošna.
35:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Jáchym Prošek (10:2).
31:42
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Vladimír Jansa bez asistence (9:2).
30:26
Vyloučen hráč Vojtěch Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
28:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Jiří Čížek (9:1).
24:00
24:00
22:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Frank, asistoval Jiří Čížek (8:1).
21:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Stolz, asistoval Ondřej Hlinovský (7:1).
17:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Stolz bez asistence (6:1).
15:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Filip Frank, asistoval Vojtěch Porazil (5:1).
14:58
Vyloučen hráč Lukáš Vohnout družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
09:37
Branku družstva GO - GO Horšovský Týn vstřelil Adam Špalek, asistoval Dominik Votava (4:1).
08:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jakub Stolz bez asistence (4:0).
08:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Vojtěch Porazil (3:0).
08:08
Vyloučen hráč Jakub Mikoláš družstva GO - GO Horšovský Týn na 2 minuty za sekání.
04:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Ondřej Hlinovský, asistoval Ondřej Ježek (2:0).
00:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Hynek Mošna bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů GO - GO Horšovský Týn:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Jakub Jirkovský; hráči v poli: Ondřej Ježek, Hynek Mošna, Ondřej Hlinovský, Vojtěch Porazil, Jiří Čížek