2:2
0:2
- : -

FBC ROKYCANY - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:9
15. Sára Ješenková, 24. Sára Ješenková - 4. Alžběta Kopřivová, 5. Lucie Červenková, 8. Dominika Vatahová, 9. Nikola Verbičová, 12. Klára Vaňková, 13. Tetyana Voloshchuk, 19. Dominika Vatahová, 28. Kamila Kaslová, 34. Dominika Vatahová; rozhodčí: Jaromír Péc - František Kavúr; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tereza Brejchová 6 - Kristýna Šmejkalová 4; po třetinách: 0:5, 2:2, 0:2;
36:00
35:18
Vyloučen hráč Kateřina Krůsová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
33:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Kamila Kaslová (2:9).
31:16
Timeout FBC ROKYCANY
27:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Kamila Kaslová bez asistence (2:8).
24:00
24:00
23:12
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Sára Ješenková, asistoval Tereza Brejchová (2:7).
18:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Terezie Lejbová (1:7).
14:55
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Sára Ješenková bez asistence (1:6).
12:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tetyana Voloshchuk, asistoval Karolína Šteffelová (0:6).
12:00
12:00
11:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Klára Vaňková, asistoval Lucie Červenková (0:5).
08:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Nikola Verbičová, asistoval Kateřina Krůsová (0:4).
07:30
04:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lucie Červenková, asistoval Klára Vaňková (0:2).
03:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Alžběta Kopřivová, asistoval Barbora Krňoulová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Péc a František Kavúr.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kristýna Šmejkalová; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Alžběta Kopřivová, Dominika Vatahová, Terezie Lejbová, Denisa Razímová