1:0
5:1
2:0
- : -
branky (asistence): 10:38 Roman Švancer (Petr Gajda), 13:01 Tomáš Svoboda (Martin Svoboda), 13:33 Tomáš Svoboda, 16:22 Petr Tomeček (Petr Gajda), 19:22 Tomáš Svoboda (Martin Svoboda), 22:15 Petr Tomeček (Roman Švancer), 29:22 Tomáš Svoboda (Roman Vojtíšek), 35:00 Tomáš Svoboda (Daniel Miczek)
branky (asistence): 23:21 Marcel Scholz (Jiří Kubátko)

1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B - 1. FBK Eagles Orlová 8:1
11. Roman Švancer, 14. Tomáš Svoboda, 14. Tomáš Svoboda, 17. Petr Tomeček, 20. Tomáš Svoboda, 23. Petr Tomeček, 30. Tomáš Svoboda, 36. Tomáš Svoboda - 24. Marcel Scholz; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Maceček ? - Martin Siřinek ?; po třetinách: 1:0, 5:1, 2:0;
36:00
35:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Tomáš Svoboda, asistoval Daniel Miczek (8:1).
29:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Tomáš Svoboda, asistoval Roman Vojtíšek (7:1).
24:51
Vyloučen hráč Tomáš Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Marcel Scholz, asistoval Jiří Kubátko (6:1).
22:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Petr Tomeček, asistoval Roman Švancer (6:0).
19:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Tomáš Svoboda, asistoval Martin Svoboda (5:0).
18:54
Vyloučen hráč Jan Pešula družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
16:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Petr Tomeček, asistoval Petr Gajda (4:0).
13:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Tomáš Svoboda bez asistence (3:0).
13:01
12:00
12:00
10:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil Roman Švancer, asistoval Petr Gajda (1:0).
03:34
Vyloučen hráč Marian Telega družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Martin Siřinek; hráči v poli: Jiří Kubátko, Radovan Skybík, Michal Sordyl, Marcel Scholz, Marian Telega