0:1
4:4
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Chomutov B 4:7
26. Jiří Klokočník, 28. Jan Polák, 29. Jiří Klokočník, 35. Tomáš Borl - 1. Daniel Kellermann, 12. František Palma, 23. Vojtěch Štěpánek, 27. Jakub Novák, 29. Daniel Kellermann, 30. Daniel Horáček, 31. František Palma; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 12 - Petr Kala 17; po třetinách: 0:2, 0:1, 4:4;
36:00
34:17
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nesportovní chování.
34:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Tomáš Borl bez asistence (4:7).
30:08
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil František Palma, asistoval Jakub Novák (3:7).
29:09
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Horáček, asistoval Martin Jeníček (3:6).
28:46
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Kellermann bez asistence (3:5).
28:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Petr Kolovratník (3:4).
27:40
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jakub Hauf (2:4).
26:01
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Novák, asistoval Vojtěch Štěpánek (1:4).
25:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Jan Polák (1:3).
24:00
24:00
Střely ve druhé třetině: Louny - 7, Chomutov - 5. Střely celkem: Louny 13, Chomutov - 10.
24:00
22:48
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Vojtěch Štěpánek, asistoval Christian Malec (0:3).
22:10
Vyloučen hráč Michal Reitspies družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra bez hokejky.
12:00
12:00
Střely po první třetině: Louny - 6, Chomutov 5.
12:00
11:19
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil František Palma z trestného střílení (0:2).
09:50
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
03:24
Vyloučen hráč Jakub Novák družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za špatné střídání.
00:15
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Martin Jeníček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Tomáš Borl, Jiří Klokočník, Petr Kolovratník, Jakub Hauf, Jan Polák