1:2
1:0
0:1

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:3p
40. Matyáš Krebner, 53. Adam Růžek - 29. Tom Ondrušek, 37. Daniel Maxa, 62. Petr Pražák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 20 - Jan Barák 12; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:0, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: Bohemians 0 - Chodov 1.
65:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: "Dnes jsme tu jeden bod ztratili kvůli své mizerné produktivitě v první polovině zápasu a několika chybným rozhodnutím, kterými jsme pustili soupeře do brejků. Jinak to bylo hodně defenzivní a celkem tvrdý, což je ale daný hlavně velikostí místního hřiště."
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: "Určitě jsme spokojeni s tím, že jsme proti Chodovu uhráli bod. Přežili jsme velké množství 100% šancí soupeře a podržel nás golman i celá obrana. Bohužel do útoku jsme dneska nebyli vůbec produktivní a na dva góly těžko můžeme tak dobrý tým jako Chodov porazit. Děkuji."
61:16
61:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Martin Pražan (2:3).
59:59
Svou standardku z rohu ani Bohemka v gól neproměnila, a tak uvidíme prodloužení.
59:53
Timeout FbŠ Bohemians
59:33
Čihák dostal zásah do obličeje, Bohemka je na balonku. Zvládne ještě něco vymyslet?
59:24
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:24
Chodov bude mít možná poslední příležitost zlomit zápas na svou stranu v základní hrací době - po time outu je čeká standardka v rohu Bohemky.
57:58
Bohemka má standardku v rohu Chodova, střelou od poloviny hřiště to zkusil Krebner.
55:40
Na hřišti to vře a probouzí se i diváci v hale.
55:12
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Martin Pražan.
55:12
Buršík při přesilovce ztratil míček a musel situaci řešit za hranou pravidel.
54:57
Celá řada šancí pro Bohemku,..
53:35
Vyloučen hráč Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
52:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Patrik Kieler (2:2).
52:23
Hned vzápětí byl Růžek již z blízkosti úspěšný a jak zaznělo ze střídačky Chodova, hosté budou pokračovat na dvě formace.
51:53
Růžek od mantinelu překvapil prudkou střelou, které chybělo pár centimetrů přesnosti.
51:26
Čihák po jednom ze soubojů zůstal na zemi a hra se přerušila. Už je ale na střídačce a vypadá to, že bez problémů bude schopen zápas dohrát.
50:35
Ďopan v rohu vybojoval standardku pro klokany.
50:01
Bohemka s míčkem na hokejkách zkouší uklidnit hru.
49:16
Pražan po brejku Chodova ze středu hřiště jen těsně minul Hyršlovu branku.
45:53
Chodov svoje oslabení tentokrát zvládl, i když jsme znovu viděli několik šancí.
45:04
Ďopan z dobré příležitosti netrefil branku, Bohemka musí vybojovat znovu míček.
43:53
Vyloučen hráč Marek Švajný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
43:35
Buršík dobrou přihrávkou vyslal do šance Šebka.
42:22
Po dobré šanci Bohemky hostující Krbec přiznal teč, a tak Bohemka stále u balonku.
40:46
Šebek se dostal do šance, z otočky trefil blok Chodova.
40:01
Třetí třetinu opět zahájí prvním útokem po vyhraném buly Chodov.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 3 - Chodov 8.
40:00
39:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Buršík (1:2).
39:45
Krebner na polovině hřiště skvěle vyhodnotil, že brankář Chodova má zakrytý výhled a skulinku trefil přesně.
39:31
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
38:51
Krebner ze standardky jen do zdi Chodova.
37:57
Po delší době se i Bohemka dostává do několika pěkných šancí, všechny ale likviduje obrana hostujícího týmu.
36:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Tomáš Vávra (0:2).
36:14
Chodov v další příležitosti odskakuje na dvě branky, nutno podotknout, že zaslouženě.
35:35
V obrovské příležitosti Chodova podržel domácí nejprve Hyršl a poté i jeho branková konstrukce. Málokdo v hale věřil, že z této situace vybruslí klokani bez obdržené branky.
33:46
Pražák se po dvou krosech Chodova objevil před prázdnou brankou, ale přestřelil.
32:43
I Bohemka své oslabení zvládla.
32:07
Vávra z velkého úhlu vysoko nad Hyršlovu branku.
31:38
Chodov jen do bloku Bohemky.
30:43
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:37
Bohemka má standardní situaci v dobré příležitosti, před brankou však někdo z chumlu hráčů tečoval míček do rohu hřiště.
28:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (0:1).
28:38
Standardku z bezprostřední blízkosti ještě Chodov v branku neproměnil, z následné dorážky už ale byl úspěšný.
27:41
Bohemce se daří uklidnit alespoň trochu hru a obránci vyčkávají na vhodný okamžik k založení útoku.
25:24
Šebek se ze země zvedá s bolestivou grimasou, ale věříme, že bude v pořádku pokračovat ve hře.
23:27
Další velká šance Chodova, kterou kazí nepřesné zakončení. Z vlastního rohu rozehrává Bohemka.
23:00
Cabejšek u mantinelu dostal naloženo, ale ještě u toho zvládl faulovat, a tak rozehrávají hráči v modrých dresech.
21:50
Chodov tlačí klokany na jejich polovině, domácí zatím dobře brání svůj prostor.
21:05
V dobré situaci pro Chodov zatáhl za záchrannou brzdu Kieler, a Chodov tím pádem má k dispozici standardku.
20:01
Na buly úspěšnější opět Chodov.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 5 - Chodov 10.
20:00
19:59
Bohemka horké chvilky zvládla a v první třetině jsme žádnou branku neviděli.
19:49
Chodov ze standardky zkusí před koncem třetiny odskočit.
18:19
Ondrušek v obrovské šanci minul branku, naštěstí pro domácího Hyršla, který vůbec nevěděl, kde má odražený balonek.
17:35
Série šancí na obou stranách, divákům se zápas musí líbit!
16:49
Čihák od mantinelu zkusil z první, blokující hráči Chodova vytěsnili balonek z hrací plochy.
16:27
Chodov početní nevýhodu znovu zvládl.
15:37
Chodov získal balonek a šetří cenné vteřinky.
14:27
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
14:27
Po nepřehledné situaci v rohu míří na trestnou lavici opět hráč Chodova.
13:40
Šebek ze středu prověřil Barákovu pozornost.
11:11
Pražan ze středu po krásné akci Chodova trefuje Hyršla.
09:50
Matejčík si skvěle sklepl nahozený balonek a pohotově vystřelil jen těsně nad Hyršlovu branku.
09:11
Chodov celkem v pohodě oslabení ustál.
08:00
Cabejšek z dobré pozice pouze do bloku Chodova.
07:11
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:11
Mikeš vyslal Růžka mezi diváky a půjde si za to odpočinout na trestnou lavici.
06:14
Mikeš ve velké šanci Chodova netrefuje branku. Rozehrává Bohemka.
05:05
Ze stejného rohu se situace opakuje.
04:00
Bohemka má k dispozici standardku v rohu Chodova, k zakončení se ale její hráči nedostali.
03:18
K Formanovi se dostal odražený balonek po bloku domácích, a táhl tak útok směrem k brance Chodova.
02:07
Bohemka trpělivě hledá skulinku v obraně Chodova, aby mohla rozehrát na útočnou polovinu.
00:31
Chodov je od začátku aktivní, provinil se ale drobným faulem v rohu a rozehrává Bohemka.
00:01
Úvodní buly a šanci založit první akci zápasu pro svůj tým získal Mikeš.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Šimon Doubek, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Pavel Čihák, Mikuláš Forman, Daniel Cabejšek, Matyáš Krebner, Patrik Šebek
00:00
Vítám vás u online přenosu 22. kola Tipsport Superligy, ve kterém domácí Bohemku bude čekat letos skvělý Chodov. Oba týmy již nastoupily na hrací plochu a začátku zápasu nic nebrání.