2:3
4:1
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ - 1. MVIL Ostrava B 8:5
9. Michal Přibyl, 9. František Pavlík, 16. Michal Přibyl, 16. František Pavlík, 25. Petr Laco, 26. Marián Kufa, 27. Šimon Toška, 34. Michal Přibyl - 11. Petr Kural, 20. Jan Kafna, 22. Matěj Skopal, 24. Petr Kural, 36. Petr Kural; rozhodčí: Jakub Čermák - Šimon Jeřábek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hejhal ? - Filip Puzoň ?; po třetinách: 2:1, 2:3, 4:1;
36:00
35:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Petr Kural, asistoval Daniel Rydvan (8:5).
33:42
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Michal Přibyl bez asistence (8:4).
33:10
Vyloučen hráč Jakub Maňka družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za zdržování hry.
32:54
Vyloučen hráč Petr Kural družstva 1. MVIL Ostrava B na 2 minuty za bránění ve hře.
26:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Šimon Toška, asistoval Jonáš Borovský (7:4).
25:40
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Marián Kufa, asistoval Michal Přibyl (6:4).
24:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Petr Laco, asistoval František Pavlík (5:4).
24:00
24:00
23:10
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Petr Kural, asistoval Jakub Maňka (4:4).
21:46
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Matěj Skopal, asistoval Daniel Rydvan (4:3).
19:37
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Jan Kafna bez asistence (4:2).
15:51
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil František Pavlík, asistoval Šimon Toška (4:1).
15:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Michal Přibyl, asistoval Radovan Kufa (3:1).
12:00
12:00
10:00
Branku družstva 1. MVIL Ostrava B vstřelil Petr Kural, asistoval Jan Kafna (2:1).
08:58
08:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Čermák a Šimon Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava B: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Jan Kafna, Jakub Svobodník, Petr Kural, Matěj Sikora, Marie Vandasová