- : -
Dánsko
Norsko

Dánsko - Norsko 3:9
5. Jesper Schmidt, 8. Mathias Glass, 17. Jesper Roland Bückner - 6. Markus Lindgjerdet, 7. Ole Mossin Olesen, 24. Patrick Martinsen, 24. Mads Fossum Normann, 30. Ole Mossin Olesen, 33. Ole Martin Jansson, 38. Markus Lindgjerdet, 53. Markus Lindgjerdet, 55. Sindre Bjerknes; rozhodčí: Thomas Andersson - Rickard Wissman; vyloučení: 2 + Jesper Schmidt (DEN) OS:1; využití: 0:2; diváků: 2729; zásahy brankářů: Mike Trolle 18 - Markus Jelsnes 17; po třetinách: 3:2, 0:5, 0:2;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: 7-10
60:00
Počet střel celkem: 20-27
60:00
57:43
Vyloučen hráč Ole Martin Jansson družstva Norsko na 2 minuty za sekání.
54:37
Branku družstva Norsko vstřelil Sindre Bjerknes, asistoval Ole Mossin Olesen (3:9).
52:58
Branku družstva Norsko vstřelil Markus Lindgjerdet, asistoval Ketil Kronberg (3:8).
51:49
Vyloučen hráč Emil Odfeldt družstva Dánsko na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: 7-11
40:00
37:11
Branku družstva Norsko vstřelil Markus Lindgjerdet, asistoval Marius Pedersen (3:7).
32:37
Branku družstva Norsko vstřelil Ole Martin Jansson, asistoval Ole Mossin Olesen (3:6).
29:53
Branku družstva Norsko vstřelil Ole Mossin Olesen z trestného střílení (3:5).
23:45
Branku družstva Norsko vstřelil Mads Fossum Normann, asistoval Ole Mossin Olesen (3:4).
23:13
Branku družstva Norsko vstřelil Patrick Martinsen, asistoval Andreas Næss Valbye (3:3).
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: 6-6
20:00
16:30
Branku družstva Dánsko vstřelil Jesper Roland Bückner, asistoval Daniel Nygaard Mørup (3:2).
07:30
Branku družstva Dánsko vstřelil Mathias Glass, asistoval Lukas Eldholm (2:2).
06:09
Branku družstva Norsko vstřelil Ole Mossin Olesen, asistoval Markus Lindgjerdet (1:2).
05:02
Branku družstva Norsko vstřelil Markus Lindgjerdet, asistoval Daniel Gidske (1:1).
05:02
Vyloučen hráč Jesper Schmidt družstva Dánsko - osobní trest.
04:09
Branku družstva Dánsko vstřelil Jesper Schmidt, asistoval Mikkel Skov Nielsen (1:0).
04:09
Vyloučen hráč Jesper Schmidt družstva Dánsko na 2 minuty za nesportovní chování.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Thomas Andersson a Rickard Wissman.
00:00
00:00
Line-up hostů Norsko: brankář: Markus Jelsnes; hráči v poli: Mads Fossum Normann, Martin Isnes Kvisvik, Ole Mossin Olesen, Ole Martin Jansson, Markus Lindgjerdet
00:00
Line-up domácích Dánsko: brankář: Mike Trolle; hráči v poli: Jannik Wede Trolle, Marko Krogsgaard, Lukas Eldholm, Emil Odfeldt, Mathias Glass