1:0
6:0
3:0
- : -
branky (asistence): 04:06 David Růna (Aleš Mostecký), 14:27 Martin Kostiha (Jiří Jandáček), 15:47 David Sluka, 16:47 Aleš Mostecký, 17:28 Ondřej Klíma, 22:27 Martin Kostiha (Juraj Šádek), 23:07 Aleš Mostecký (David Sluka), 27:29 David Růna (Petr Ďarmek), 30:48 Ondřej Klíma (David Sluka), 35:05 Josef Hambálek (vlastní branka)

FORZA Tatran - FBC Trutnov (DTJ) 10:0
5. David Růna, 15. Martin Kostiha, 16. David Sluka, 17. Aleš Mostecký, 18. Ondřej Klíma, 23. Martin Kostiha, 24. Aleš Mostecký, 28. David Růna, 31. Ondřej Klíma, 36. Josef Hambálek; rozhodčí: David Hertz - Jan Hrubín; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Chán ? - Miloš Novotný ?; po třetinách: 1:0, 6:0, 3:0;
36:00
35:05
Vlastní branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Josef Hambálek (10:0).
30:48
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Ondřej Klíma, asistoval David Sluka (9:0).
27:29
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil David Růna, asistoval Petr Ďarmek (8:0).
24:00
24:00
23:07
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Aleš Mostecký, asistoval David Sluka (7:0).
22:27
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Juraj Šádek (6:0).
17:41
Vyloučen hráč Martin Kostiha družstva FORZA Tatran na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:28
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Ondřej Klíma bez asistence (5:0).
16:47
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Aleš Mostecký bez asistence (4:0).
15:47
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil David Sluka bez asistence (3:0).
14:27
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Jiří Jandáček (2:0).
12:00
12:00
04:06
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil David Růna, asistoval Aleš Mostecký (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Jan Hrubín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Line-up domácích FORZA Tatran: brankář: Pavel Chán; hráči v poli: Patrik Kopřiva, Jiří Jandáček, Juraj Šádek, Tomáš Kafka, Martin Kostiha