2:0
2:2
1:4
- : -
branky (asistence): 02:52 Jiří Hrdlička (Miroslav Zůna), 11:54 Miroslav Zůna (Jiří Hrdlička), 13:24 Pavel Chládek (Martin Kavalír), 17:22 Jan Dvořák (Jiří Hrdlička), 31:08 Miroslav Zůna (Jan Kovařík)
branky (asistence): 12:14 Petr Kopta, 13:42 Petr Kopta (Marek Vojta), 30:28 Jan Vondruška (Petr Kopta), 31:20 Radek Weber (Ivan Vandrovec), 31:27 Radek Weber (Marek Vojta), 32:05 Petr Kopta

ASK Lovosice - LFP - Florbal Ústí 5:6
3. Jiří Hrdlička, 12. Miroslav Zůna, 14. Pavel Chládek, 18. Jan Dvořák, 32. Miroslav Zůna - 13. Petr Kopta, 14. Petr Kopta, 31. Jan Vondruška, 32. Radek Weber, 32. Radek Weber, 33. Petr Kopta; rozhodčí: David Hertz - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Kovařík ? - Petr Špičák ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:4;
36:00
34:40
Timeout Florbal Ústí
32:29
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:05
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Kopta bez asistence (5:6).
31:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Weber, asistoval Marek Vojta (5:5).
31:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Weber, asistoval Ivan Vandrovec (5:4).
31:08
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Miroslav Zůna, asistoval Jan Kovařík (5:3).
30:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Vondruška, asistoval Petr Kopta (4:3).
24:00
24:00
23:26
Vyloučen hráč Jan Ponrt družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hra rukou.
19:34
Vyloučen hráč Ivan Vandrovec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
17:22
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Dvořák, asistoval Jiří Hrdlička (4:2).
13:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Kopta, asistoval Marek Vojta (3:2).
13:24
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Pavel Chládek, asistoval Martin Kavalír (3:1).
12:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Kopta bez asistence (2:1).
12:00
12:00
11:54
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Miroslav Zůna, asistoval Jiří Hrdlička (2:0).
02:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jiří Hrdlička, asistoval Miroslav Zůna (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Petr Špičák; hráči v poli: Marek Vojta, Václav Bečvář, Petr Kopta, Petr Kašpar, Ivan Vandrovec