3:1
4:1
- : -

SK Alien Nation Černošice - FBC TJ Lokomotiva Zdice 8:4
6. Lukáš Mayer, 18. Jakub Sládek, 18. Lukáš Mayer, 19. Vítězslav Prágr, 34. Lukáš Mayer, 34. Antonín Krudenc, 35. Sebastian Pech, 36. Lukáš Mayer - 4. Jakub Petříček, 5. Petr Novák, 22. Miroslav Veselý, 35. Luboš Holeček; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Krameš; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Puritscher ? - Radek Tišer ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 4:1;
35:39
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Mayer, asistoval Antonín Krudenc (8:4).
34:54
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Luboš Holeček, asistoval Radek Tišer (7:4).
34:24
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Sebastian Pech, asistoval Jakub Sládek (7:3).
33:24
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Antonín Krudenc, asistoval Lukáš Mayer (6:3).
33:19
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Mayer, asistoval Pavol Pánik (5:3).
25:51
Vyloučen hráč Michal Janouš družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:49
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Miroslav Veselý bez asistence (4:3).
19:53
Vyloučen hráč Jan Valachovič družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice na 2 minuty za bránění ve hře.
18:58
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Vítězslav Prágr, asistoval Antonín Krudenc (4:2).
17:46
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Mayer z trestného střílení (3:2).
17:12
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Vítězslav Prágr (2:2).
17:04
Vyloučen hráč Miroslav Veselý družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
07:15
Vyloučen hráč Jakub Petříček družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice na 2 minuty za sekání.
05:43
04:08
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Petr Novák, asistoval Luboš Holeček (0:2).
03:45
Branku družstva FBC TJ Lokomotiva Zdice vstřelil Jakub Petříček bez asistence (0:1).