- : -
FBC Přerov
branky (asistence): 00:12 Adam Anděl (Adam Hurdálek)
FBC Přerov
branky (asistence): 04:09 František Šamořil (David Zmeškal), 04:44 Jonáš Pavliš (Patrik Antoniazi), 14:33 Noel Gavaller, 30:59 Gabriela Vaculová (Jonáš Pavliš)

SK K2 Prostějov - FBC Přerov 1:4
1. Adam Anděl - 5. František Šamořil, 5. Jonáš Pavliš, 15. Noel Gavaller, 31. Gabriela Vaculová; rozhodčí: Vojtěch Blana - Daniel Tichý; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Pavel Plíšek ? - Patrik Antoniazi ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 0:1;
36:00
30:59
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Gabriela Vaculová, asistoval Jonáš Pavliš (1:4).
27:14
Vyloučen hráč Vojtěch Řezníček družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
14:33
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Noel Gavaller bez asistence (1:3).
14:09
Vyloučen hráč Jan Rebilas družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
07:47
Vyloučen hráč Jan Hrubča družstva FBC Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
05:28
Vyloučen hráč Alexander Majer družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
04:44
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Jonáš Pavliš, asistoval Patrik Antoniazi (1:2).
04:09
Branku družstva FBC Přerov vstřelil František Šamořil, asistoval David Zmeškal (1:1).
03:15
Vyloučen hráč Matěj Burian družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
00:12
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Anděl, asistoval Adam Hurdálek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Blana a Daniel Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Pavel Plíšek; hráči v poli: Adam Hurdálek, Marek Pařenica, Adam Anděl, Jáchym Tuček, Filip Zips