0:5
1:0
- : -
branky (asistence): 17:30 Ota Černohorský (Lukáš Strnádek)
branky (asistence): 00:04 Huslen Munkh-Erdene, 01:30 Nikolas Brdíček, 05:28 Albert Lepin (Huslen Munkh-Erdene), 06:49 Tadeáš Michna (Martin Vicenec), 09:09 Martin Vicenec (Tadeáš Michna)

Sokol Pardubice C - MŽ - FBC LETOHRAD Orel Orlice 1:5
18. Ota Černohorský - 1. Huslen Munkh-Erdene, 2. Nikolas Brdíček, 6. Albert Lepin, 7. Tadeáš Michna, 10. Martin Vicenec; rozhodčí: Lukáš Pilný - Ondřej Slabý; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Nermuť ? - Jakub Kudlačík ?; po třetinách: 0:5, 1:0;
24:00
17:30
Branku družstva Sokol Pardubice C - MŽ vstřelil Ota Černohorský, asistoval Lukáš Strnádek (1:5).
16:56
Vyloučen hráč Michal Lerch družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
09:09
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Vicenec, asistoval Tadeáš Michna (0:5).
06:49
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Tadeáš Michna, asistoval Martin Vicenec (0:4).
05:28
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Albert Lepin, asistoval Huslen Munkh-Erdene (0:3).
01:30
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Nikolas Brdíček bez asistence (0:2).
00:04
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Huslen Munkh-Erdene bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pilný a Ondřej Slabý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Jakub Kudlačík; hráči v poli: Antonín Appl, Michal Lerch, Huslen Munkh-Erdene, Albert Lepin, Nikolas Brdíček