1:2
1:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 5:5
6. Martin Tomek, 9. Marek Zabral, 10. Jakub Homola, 17. Marek Zabral, 28. Filip Vančo - 6. Ondřej Nýč, 18. Ondřej Nýč, 20. Ondřej Nýč, 26. David Tomíček, 31. Radovan Kufa; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:6 + Ondřej Nýč 5 + David Tomíček OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Staněk ? - Daniel Bednář ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2;
36:00
35:18
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
35:15
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
32:56
Vyloučen hráč Filip Drozd družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za hra na zemi.
30:03
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Radovan Kufa bez asistence (5:5).
29:50
Vyloučen hráč David Tomíček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za nesportovní chování.
29:50
Vyloučen hráč David Tomíček družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ - osobní trest.
27:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Filip Vančo, asistoval Viktor Heiser (5:4).
25:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil David Tomíček, asistoval Filip Drozd (4:4).
25:47
Vyloučen hráč Marek Zabral družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za blokování hokejky.
24:00
24:00
19:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval Matěj Klimeš (4:3).
17:37
16:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral, asistoval Vojtěch Murín (4:1).
13:38
Vyloučen hráč Max Kolář družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:10
Vyloučen hráč Radovan Kufa družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za blokování hokejky.
12:23
Vyloučen hráč Sebastián Vu družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
10:32
Vyloučen hráč Ondřej Nýč družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 5 minut za sekání.
09:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Jakub Homola, asistoval Vojtěch Murín (3:1).
08:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral, asistoval Jan Chmelař (2:1).
05:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Martin Tomek, asistoval Jan Chmelař (1:1).
05:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ vstřelil Ondřej Nýč, asistoval David Tomíček (0:1).
02:09
Vyloučen hráč Radovan Kufa družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Martin Staněk; hráči v poli: Petr Polášek, Patrik Altman, Filip Vančo, Viktor Heiser, Tomáš Friedrich