1:1
1:1
- : -

Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí - Orel Přelouč  7:3
6. Michal Zaplatílek, 7. Vojtěch Pršala, 12. Tomáš Sedláček, 12. Vojtěch Pršala, 15. Tomáš Sedláček, 21. Roman Lustyk, 33. Filip Frýda - 4. Ladislav Jezdinský, 27. Jan Pozler, 45. Ladislav Jezdinský; rozhodčí: Aleš Jansa - Vojtěch Typl; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Roman Větrovec 14 - Tomáš Udatný 17; po třetinách: 5:1, 1:1, 1:1;
45:00
44:11
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Martin Křinka (7:3).
43:34
Vyloučen hráč Radek Mareš družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
32:27
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Filip Frýda, asistoval Michal Zaplatílek (7:2).
30:00
30:00
26:32
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler, asistoval Radim Křinka (6:2).
25:37
Vyloučen hráč Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
20:47
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Roman Lustyk, asistoval Vojtěch Pršala (6:1).
15:00
15:00
14:06
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Tomáš Sedláček, asistoval Vojtěch Pršala (5:1).
13:44
Vyloučen hráč Josef Samek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za blokování hokejky.
11:45
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Vojtěch Pršala bez asistence (4:1).
11:29
11:20
Vyloučen hráč Michal Pleskot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
06:15
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Vojtěch Pršala, asistoval Jan Černý (2:1).
05:56
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Michal Zaplatílek, asistoval Filip Frýda (1:1).
03:04
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč :
00:00
Line-up domácích Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí:
00:00
Začátek zápasu je ovlivněn zraněním brankáře Racka v oblasti obočí ještě před úvodním hvizdem. Bude muset navštívit místní nemocnici...