3:1
3:4
- : -

FBC SION DDM Nová Generace -muži - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:6
20. Ondřej Baloun, 27. Vojtěch Jedlička, 28. Michael Kořínek, 33. Ondřej Baloun, 37. Ondřej Baloun, 37. Matěj Adámek - 8. Petr Kučera, 22. Lukáš Pavuk, 34. Petr Kučera, 40. Jakub Kofroň, 41. Jakub Kofroň, 44. Jan Buhr; rozhodčí: Daniel Ondráček - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 14 - Martin Zitko 11; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:4;
45:00
44:31
Chrudim v tlaku ve 4 proti 5
43:58
Kofroň teď ve dvou šancích neproměňuje.
43:11
Vyloučen hráč Daniel Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:04
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Buhr, asistoval Petr Kučera (6:6).
43:04
2 minuty do konce utkání A Buhr srovnává skóre.
42:30
Skvěly zákrok brankaře Chrudimi Zítka.
40:20
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Petr Kučera (6:5).
40:20
Stejný nahravač i střelec a skóre je 6:5 pro Sion
39:46
Timeout FBC SION DDM Nová Generace -muži
39:46
39:46
Krásná akce. Kučera našel na středu Kofroně a ten po individuální a vymetl pavučiny Kůčovi branky.
36:31
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
36:31
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Matěj Adámek bez asistence (6:3).
36:31
Obrovská chyba při rozehrávce Chrudimi. David Brtnický namazal Adámkovi a ten trésta.
36:22
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun bez asistence (5:3).
35:38
Kučera ze střídačky vybízí spoluhráče ať přidají na pohybové aktivite.
33:10
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (4:3).
33:10
Přesilovou hru využíva Kučera po přihrávce od Kofroně.
32:42
Vyloučen hráč Matěj Adámek družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za nesportovní chování.
32:12
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun, asistoval Marek Stuchlík (4:2).
32:12
Nedáš dostaneš. Sion využil úniku.
32:09
Pěkný pass Bořetického a šance Kofroňe. Stav se nemění.
30:59
Hráč Chrudimi Buhr pocítil ostrý loket soupeře a po chvilce na zemi už se přesouvá na střídačku.
30:00
30:00
29:59
Vetšinu času se teď hraje na polovině Chrudimi, Zřejmě jim po zápase s Hagou chybí síly.
29:59
Kofroň po po ošetření posílá pozdravy domůa vzkazuje, že je v pořádku.
29:04
Chybná přihrávka Kučery a je z toho nebezpečná situace pro domácí Sion.
27:34
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Michael Kořínek, asistoval Marek Stuchlík (3:2).
27:34
Stačila chvilka a skóre se mění podruhé. Sion jde do dvoubrankového vedenní.
26:50
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Vojtěch Jedlička, asistoval Ondřej Bureš (2:2).
26:38
Spouta nepřesností na obou stranách dlouho nenabídla žádnou šanci.
24:21
Trestné střílení družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži neproměnil Marek Bláha.
24:21
Nádherný pass hráčů Sionu a je z toho další trestné střilení.
22:40
Trestné střílení družstva FBK Piráti Sokol Chrudim neproměnil Jakub Kofroň.
22:40
Kofroň opět na hřišti a hned si vykoledoval trestné střílení.
22:30
Nepříliš atraktivní utkání se začína přiostřovat.
21:20
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk z trestného střílení (1:2).
21:20
Pavuk s kličkou do forhand nedal brankaři žádnou šanci.
20:42
Kofroň po střela odkulhal na sřídačku a vypada to na něco s kotníkem.
20:40
Střela Kofroně jen do připraveného brankaře.
19:09
15:35
Vyloučen hráč David Roflík družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
07:33
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Václav Svratecký (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim:
00:00
Line-up domácích FBC SION DDM Nová Generace -muži: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: David Roflík, Marek Bláha, Jakub Vít, Jakub Smetana, Ondřej Baloun