2:1
2:1
- : -

FBC Dobruška - FBC SION DDM Nová Generace -muži 4:4
20. Adam Kováč, 22. Matěj Grulich, 43. Jan Čtvrtečka, 45. Adam Kováč - 3. Jakub Smetana, 13. Ondřej Baloun, 22. Matěj Adámek, 41. Ondřej Baloun; rozhodčí: Vladimír Lešák - Pavel Houserek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 8 - Jan Eršil 7; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1;
45:00
44:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adam Kováč, asistoval Jan Čtvrtečka (4:4).
42:04
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jan Čtvrtečka, asistoval Jakub Holeček (3:4).
41:51
Timeout FBC Dobruška
41:51
Vyloučen hráč Marek Bláha družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:46
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun bez asistence (2:4).
36:30
Vyloučen hráč Ondřej Bureš družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
21:32
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Matěj Adámek, asistoval Ondřej Bureš (2:3).
21:15
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Matěj Grulich, asistoval Karel Zachariáš (2:2).
19:32
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adam Kováč, asistoval Jan Cvejn (1:2).
15:00
15:00
12:08
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Ondřej Baloun, asistoval Marek Stuchlík (0:2).
09:23
Vyloučen hráč Karel Zachariáš družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:15
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Smetana, asistoval Ondřej Baloun (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION DDM Nová Generace -muži: brankář: Jan Eršil; hráči v poli: David Roflík, Marek Bláha, Ondřej Baloun, Jakub Vít, Jakub Smetana