2:3
3:2
- : -

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B - Orel Přelouč B 5:8
19. Josef Karlík, 22. Tomáš Novák, 39. Josef Karlík, 43. Jakub Haupt, 44. Filip Dohnal - 3. Pavel Bína, 10. Přemysl Bulíček, 13. Ladislav Jezdinský, 16. Martin Křinka, 18. Ladislav Jezdinský, 25. Jan Pozler, 31. Ladislav Jezdinský, 40. Michal Pleskot; rozhodčí: Vojtěch Typl - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Lubomír Stráník 45 - Jakub Albrecht 36; po třetinách: 0:3, 2:3, 3:2;
45:00
43:50
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Filip Dohnal, asistoval Tomáš Novák (5:8).
42:39
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Jakub Haupt, asistoval Ondřej Chadima (4:8).
39:01
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Michal Pleskot, asistoval Ladislav Jezdinský (3:8).
38:22
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Josef Karlík, asistoval Ondřej Beneš (3:7).
36:22
Vyloučen hráč Petr Sobotka družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za sekání.
30:24
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Jan Pozler (2:7).
30:00
30:00
24:23
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Jan Pozler, asistoval Ladislav Jezdinský (2:6).
23:48
Vyloučen hráč Martin Křinka družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:31
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Tomáš Novák, asistoval Filip Dohnal (2:5).
18:10
17:49
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Martin Křinka (0:5).
15:14
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Martin Křinka bez asistence (0:4).
15:00
15:00
12:43
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Michal Pleskot (0:3).
09:23
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Přemysl Bulíček, asistoval Tadeáš Knížek (0:2).
02:00
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil Pavel Bína, asistoval Přemysl Bulíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Typl a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč B: brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Michal Pleskot, Jan Pozler, Tadeáš Knížek, Ladislav Jezdinský, Pavel Bína