0:1
0:2
- : -

HAGA Pardubice - Klub SPV Pardubice 1:3
2. Daniel Mezera - 17. Radek Filipi, 37. Tomáš Mojžíšek, 45. Radek Filipi; rozhodčí: Vít Jakubec - Lukáš Jansa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Denisa Nováková 28 - Marek Mrštík 23; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:2;
45:00
44:58
Pověstný hřebíček do rakve přišel z hole produktivního Filipiho,
44:57
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Radek Filipi bez asistence (1:3).
43:30
HAGA konečně zatopila pod kotlem u brány soupeře. Kvalitní finální zakončení není.
42:15
Hosté na útočné polovině, hrají aktivně-hrají dobře. Nečekají na konec utkání, jdou vstříc výhře.
40:35
Avšak s míčkem hraje SPV.
40:02
Nováková reflexivní zákrokem drží svůj tým ve hře o 3 body.
39:47
Timeout HAGA Pardubice
39:47
Stratég a motivátor Jiránek bere time-out.
38:41
Hra plná nepřesností. HAGA si nedokáže vypracovat dostatečný tlak na vyrovnání.
36:06
Na tenhle míček domácí Nováková nebude vzpomínat v dobrém.
36:05
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Tomáš Mojžíšek, asistoval Radek Filipi (1:2).
34:30
Hned několik šancí domácích v rychlém sledu: 1) Voženílek nevyužil citlivou přihrávku Puchýře. Netrefené prázdné branky domácí: 1. 2) Puchýř bekhandem nezamířil mezi 3 tyče.
32:40
Průběh utkání popisuje známá hláška jednoho pardubické středoškolského tělocvikáře: "Jeden gól rozhodne!"
30:01
Statistika 2. třetiny. Střely domácích: 10. Střely hostů: 12. Index kvality hry podle Jana Brychty: prvních 10 minut 4 z 10, závěrečná pětiminutovka 6 z 10.
30:00
30:00
29:45
Časoměřič Pepe pod tlakem obou střídaček. "Čas! Čas!"
27:50
Teď "vtipná chvíle". Rozhodčí nadvakrát vracel rozehrání volného úderu poblíž branky HAGY. Marnost nad marnost ze všech stran.
26:29
Pácalt ztratil míček na mantinelu, hosté toho chtěli využít v protiútoku. Nedostatečný tlak do branky a domácí Nováková vystavily stopku.
24:49
Střela hostů, rychlosti pohybu hlemýždě, nepřekvapila Novákovou.
22:20
Domácí "Star Wars", tj. Michal Pácalt, kdyby jste to nevěděli, si odvážně prohodil soupeře "obuchem" o mantinel. Leč pak ztráta míčku.
22:03
Hostující #25 orazítkovala břevno. Zásahy břevna hostů: 2.
21:30
HAGA se probudila z letargie, a opět aktivně kombinuje. Zatím převážně na své polovině.
19:50
Domácí Kareš šikovně prošel na útočnou polovinu, a protože ho nikdo nedokázal obrat o míček, pokusil se o střelu. Pokus to nebyl ideální, jelikož skončil na bloku hráče SPV.
16:21
SPV teď vyplatilo domácí za jejich nízkou aktivitu.
16:20
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Radek Filipi bez asistence (1:1).
15:05
Puchýř propadnul, a do šance se řítil Kourek. Jeho nepřímočarý pohyb ho zavedl do těžkého úhlu pro střelu, tu pak v pohodě vykryla Nováková.
15:00
15:00
14:59
Střely domácích: 7. Střely hostů: 7.
14:30
Tempo hry opadává jako podzimní listí. Snad v další periodě nezačne zamrzat.
13:20
Voženílek výběhem po rozehrávce poslal pozdrav do brankoviště hostů.
12:50
Hosté nastřelují břevno, pokus nikdo neblokoval. HAGA si koleduje o vyrovnání...
10:45
Nermuť zatím střílí velmi nepřesně, střílí často. Pokud zlepší efektivitu, potěší tým i lodivoda HAGY Jiránka(y)
10:00
Hostující SPV se pomalu a jistě osmělilo, a dostává do brankových příležitostí.
08:17
Domácí umně kombinují na útočné polovině, chybí finální střelba.
06:30
HAGA neblokuje střelbu hostů. Nicméně vše zatím kryje brankářka Nováková.
04:35
Pro málo znalé 3. Ligy dorostenců: vítěz utkání bude vládcem Pardubic.
02:50
Zaplňují se nám tribuny, to se nám - fanouškům florbalu - velmi líbí.
01:14
Skóre utkání otevřel domácí Mezera.
01:13
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Mezera bez asistence (1:0).
00:01
Úvodní vhazování pro domácí HAGU.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Jakubec a Lukáš Jansa.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice: brankář: Marek Mrštík; hráči v poli: Tomáš Mojžíšek, Jindřich Špás, Radek Filipi, Jan Košťál, Matěj Kourek
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice:
00:00
Vítejte u dalšího domácího zápasu HAGA dorostenců! Opět tu zatím máme jen oba soupeře, věříme však, že diváci a další potřební účastníci utkání brzy do haly dorazí a uvidíme kvalitní a atraktivní florbal! edit: Všichni už jsou připravení k utkání, diváci už zaplnili sektor domácích k prasknutí (protože tu takový nemáme), jen bohužel bubny zapomněli doma...