0:2
1:3
- : -

Klub SPV Pardubice - TJ Sokol Dvůr Králové nL 2:7
13. Matěj Kourek, 38. Jan Košťál - 4. Vojtěch Kohout, 9. Nikolas Osifčin, 24. Jakub Háze, 30. Nikolas Osifčin, 33. Šimon Říha, 42. Jakub Kalášek, 44. Šimon Říha; rozhodčí: Jakub Motl - Lukáš Jansa; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Marek Mrštík 17 - Lukáš Rejl 9; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:3;
45:00
43:22
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Šimon Říha bez asistence (2:7).
41:41
Vlastní branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jakub Kalášek (2:6).
37:56
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jan Košťál, asistoval Radek Filipi (2:5).
32:29
30:00
30:00
29:19
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Tomáš Doležal (1:4).
23:03
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Jakub Háze, asistoval Jakub Frýzl (1:3).
15:00
15:00
12:43
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Radek Filipi (1:2).
08:25
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Jakub Háze (0:2).
04:29
Vyloučen hráč Jan Košťál družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:25
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Vojtěch Kohout, asistoval Jakub Háze (0:1).
02:01
Vyloučen hráč Matěj Kourek družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Motl a Lukáš Jansa.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL:
00:00
Line-up domácích Klub SPV Pardubice: brankář: Marek Mrštík; hráči v poli: Tomáš Mojžíšek, Jakub Kalášek, Matěj Kourek, Jan Košťál, Radek Filipi