5:0
2:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 16:2
2. Jan Pinkas, 3. Lukáš Konečný, 7. Marek Paštika, 7. Marek Paštika, 11. Lukáš Konečný, 13. Lukáš Konečný, 13. Matěj Šaroch, 14. Marek Paštika, 15. Matěj Šaroch, 22. Marek Paštika, 23. Matěj Šaroch, 24. Hugo Marx, 28. Matěj Šaroch, 29. Hugo Marx, 38. Hugo Marx, 44. Matěj Šaroch - 11. Tomáš Novák, 45. Filip Kračmer; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jakub Dragoun; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matyáš Lorenc ? - Petr Eibl ?; po třetinách: 9:1, 5:0, 2:1;
45:00
44:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Filip Kračmer, asistoval Tomáš Zuska (16:2).
43:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Jan Pinkas (16:1).
38:11
Vyloučen hráč Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
37:22
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
37:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Hugo Marx, asistoval Tadeáš Doucha (15:1).
30:00
30:00
28:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Hugo Marx, asistoval Lukáš Konečný (14:1).
27:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Marek Paštika (13:1).
25:27
Vyloučen hráč Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
23:42
22:34
21:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika, asistoval Jan Pinkas (10:1).
15:00
15:00
14:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Matěj Šaroch, asistoval Lukáš Konečný (9:1).
13:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marek Paštika, asistoval Matěj Šaroch (8:1).
12:54
12:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Konečný, asistoval Martin Šolaja (6:1).
10:48
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Novák bez asistence (5:1).
10:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Konečný, asistoval Vojtěch Vavřina (5:0).
06:03
02:39
01:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Pinkas, asistoval Marek Paštika (2:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Pavel Zít, Jakub Liška, Adam Lešuk, Martin Eliáš, Tomáš Novák