2:1
1:1
- : -

FBC Penguins Praha - TJ Lokomotiva Rakovník B 3:3
16. Daniel Klugar, 24. Mikuláš Vyleta, 25. Mikuláš Vyleta - 6. Vít Němeček, 23. Lukáš Pyskatý, 32. Vít Němeček; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Vojtěch Stárek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Roháč ? - Dominik Hůla ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1;
36:00
35:52
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník B
35:52
Vyloučen hráč Daniel Klugar družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:18
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Rakovník B neproměnil Lukáš Pyskatý.
31:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Vít Němeček, asistoval Jan Jiroušek (3:3).
27:38
Vyloučen hráč Jaroslav Soldán družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání.
24:29
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil Mikuláš Vyleta, asistoval Václav Boček (3:2).
24:00
24:00
23:10
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil Mikuláš Vyleta, asistoval Daniel Klugar (2:2).
22:21
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Lukáš Pyskatý, asistoval Tomáš Moučka (1:2).
18:41
Vyloučen hráč Lukáš Pyskatý družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:12
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil Daniel Klugar, asistoval Václav Boček (1:1).
12:11
Vyloučen hráč Jakub Klement družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
05:51
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Vít Němeček, asistoval Tomáš Jirásek (0:1).