0:2
1:0
- : -

FbŠ Bohemians Praha 8 C - Kanonýři Kladno B 3:4
4. Matěj Pecha, 5. Kryštof Vobořil, 31. Kryštof Vobořil - 7. Kryštof Mirčevský, 9. Jan Trkovský, 16. Jan Hejný, 21. Jan Trkovský; rozhodčí: Milan Rozsnyo - Filip Dolejší; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Tadeáš Musil ? - Jakub Pavlíček ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:0;
36:00
35:57
Vyloučen hráč Petr Burgr družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:51
Timeout Kanonýři Kladno B
31:55
Vyloučen hráč Erik Weglarz družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:39
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Kryštof Vobořil, asistoval Jakub Šejbl (3:4).
29:14
Vyloučen hráč Jan Trkovský družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:32
Vyloučen hráč Jaroslav Medulič družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
23:15
Timeout FbŠ Bohemians Praha 8 C
20:00
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Trkovský, asistoval Šimon Procházka (2:4).
15:59
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Hejný, asistoval Kryštof Mirčevský (2:3).
13:57
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
11:24
Vyloučen hráč Jan Šebek družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:44
Vyloučen hráč Kryštof Mirčevský družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:55
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Trkovský bez asistence (2:2).
06:18
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Kryštof Mirčevský, asistoval Jakub Lahoda (2:1).
04:23
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Kryštof Vobořil, asistoval Jaroslav Medulič (2:0).
03:41
03:17
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 8 C vstřelil Matěj Pecha, asistoval Jakub Šejbl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Rozsnyo a Filip Dolejší.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Kryštof Mirčevský, Petr Burgr, Jakub Lahoda, Vojtěch Hartman, Jan Hejný