8:3
3:3
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - ASK Bystřice n.P. 12:8
12. Patrik Kučera, 18. Patrik Kučera, 19. Adam Líbal, 20. Jaroslav Štolc, 21. Dušan Čapek, 24. Vít Pecen, 25. Zdeněk Kadlec, 29. Jaroslav Štolc, 30. Jakub Mareš, 31. Dušan Čapek, 42. Patrik Kučera, 42. Zdeněk Kadlec - 8. Radek Šejnoha, 11. Jaroslav Dufek, 18. Jaroslav Dufek, 20. Radek Šejnoha, 22. Jaroslav Dufek, 34. Tomáš Trentin, 36. Pavel Kuda, 43. Petr Paleček; rozhodčí: Josef Pařízek - Jan Tomšů; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Hlava ? - Jan Prosecký ?; po třetinách: 1:2, 8:3, 3:3;
45:00
42:12
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Petr Paleček, asistoval Jaroslav Dufek (12:8).
41:49
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Zdeněk Kadlec, asistoval Adam Líbal (12:7).
41:41
Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil Zdeněk Kadlec.
41:04
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Tomáš Hlava (11:7).
35:06
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Pavel Kuda, asistoval Tomáš Trentin (10:7).
33:22
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Trentin, asistoval Jaroslav Dufek (10:6).
30:09
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dušan Čapek, asistoval Jakub Mareš (10:5).
30:00
30:00
29:01
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Jaroslav Štolc (9:5).
28:47
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jaroslav Štolc, asistoval Jakub Mareš (8:5).
24:25
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Zdeněk Kadlec, asistoval David Kváš (7:5).
23:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vít Pecen, asistoval Josef Žáček (6:5).
21:39
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaroslav Dufek, asistoval Tomáš Dufek (5:5).
20:27
20:01
Vyloučen hráč Pavel Kuda družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:13
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Radek Šejnoha, asistoval Petr Paleček (4:4).
19:09
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jaroslav Štolc, asistoval Vít Pecen (4:3).
18:28
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Líbal, asistoval Patrik Kučera (3:3).
17:27
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Jaroslav Dufek, asistoval Tomáš Trentin (2:3).
17:05
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval David Kváš (2:2).
15:00
15:00
11:58
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Vojtěch Jonák (1:2).
10:27
07:58
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Radek Šejnoha bez asistence (0:1).
05:35
Vyloučen hráč Filip Lébl družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Bystřice n.P.:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Filip Lébl, Jaroslav Štolc, Jakub Mareš, Josef Žáček, Vít Pecen