3:1
3:2
- : -

1. MVIL Ostrava C - FBC PIRATES OSTRAVA B 8:5
8. Jakub Lička, 11. Vojtěch Kořínek, 20. Vojtěch Kořínek, 21. Jakub Lička, 24. Jan Kratochvil, 32. Šimon Kouba, 34. Jan Kratochvil, 36. Jakub Lička - 3. Marek Bober, 5. Jan Pirkl, 18. Marek Bober, 33. Jan Pirkl, 35. Lukáš Šmerda; rozhodčí: Viktor Kubala - Martin Cieslar; vyloučení: 3 + Jan Lacina OS:6 + Lukáš Šmerda OS; využití: 3:1; zásahy brankářů: Vojtěch Ferenčák ? - Pavel Kolowrat ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:2;
35:27
Vyloučen hráč Lukáš Šmerda družstva FBC PIRATES OSTRAVA B - osobní trest.
35:27
Vyloučen hráč Jan Pirkl družstva FBC PIRATES OSTRAVA B na 2 minuty za hrubost.
35:27
Vyloučen hráč Lukáš Šmerda družstva FBC PIRATES OSTRAVA B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:16
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Jakub Lička, asistoval Šimon Kouba (8:5).
34:28
Branku družstva FBC PIRATES OSTRAVA B vstřelil Lukáš Šmerda, asistoval Jan Pirkl (7:5).
33:34
Vyloučen hráč Dominik Lukšík družstva FBC PIRATES OSTRAVA B na 2 minuty za hrubost.
33:08
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Šimon Kouba (7:4).
32:55
Branku družstva FBC PIRATES OSTRAVA B vstřelil Jan Pirkl, asistoval Martin Adámek (6:4).
32:04
Vyloučen hráč Marek Bober družstva FBC PIRATES OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
31:12
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Šimon Kouba, asistoval Jan Kratochvil (6:3).
31:07
Vyloučen hráč Petr Brumek družstva FBC PIRATES OSTRAVA B na 2 minuty za špatné střídání.
30:58
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1. MVIL Ostrava C na 2 minuty za nesportovní chování.
30:58
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1. MVIL Ostrava C - osobní trest.
24:00
24:00
23:59
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Jan Kratochvil, asistoval Jakub Lička (5:3).
23:05
Vyloučen hráč Michal Pastorek družstva FBC PIRATES OSTRAVA B na 2 minuty za hákování.
20:46
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Jakub Lička bez asistence (4:3).
19:59
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Vojtěch Kořínek z trestného střílení (3:3).
17:03
Branku družstva FBC PIRATES OSTRAVA B vstřelil Marek Bober, asistoval Martin Adámek (2:3).
12:00
12:00
11:55
Vyloučen hráč Karel Skupník družstva 1. MVIL Ostrava C na 2 minuty za sekání.
10:35
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Vojtěch Kořínek, asistoval Jan Kratochvil (2:2).
07:37
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Jakub Lička, asistoval Karel Skupník (1:2).
04:46
Branku družstva FBC PIRATES OSTRAVA B vstřelil Jan Pirkl, asistoval Patrik Kubečka (0:2).
03:05
Vyloučen hráč Jan Kratochvil družstva 1. MVIL Ostrava C na 2 minuty za nesportovní chování.
02:59
Branku družstva FBC PIRATES OSTRAVA B vstřelil Marek Bober, asistoval Petr Brumek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Viktor Kubala a Martin Cieslar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PIRATES OSTRAVA B:
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava C: brankář: Vít Mazurek; hráči v poli: Tomáš Nečesaný, Jan Kratochvil, Jakub Mechel, Šimon Kouba, Petr Hopp