0:1
- : -
FbC Skuteč

FbC Sokol Předměřice n/L - FbC Skuteč 0:1
13. Jan Veverka; rozhodčí: Antonie Vitvarová - Kateřina Koucká; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec ? - Daniel Nekvida ?; po třetinách: 0:0, 0:1;
24:00
15:38
Vyloučen hráč Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování.
15:38
Vyloučen hráč Adam Neuman družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:37
Vyloučen hráč Jan Veverka družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:06
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Jan Veverka, asistoval Martin Vojta (0:1).
12:00
12:00
05:54
Vyloučen hráč Lukáš Flégr družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Antonie Vitvarová a Kateřina Koucká.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč:
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Lukáš Doležal, Jakub Hampl, Petr Hlušička, Adam Neuman, Prokop Hanzlík