2:0
1:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FbC Sokol Předměřice n/L 3:1
4. Jiří Lhotský, 9. Jiří Hrobský, 14. Matěj Schöniger - 17. Prokop Hanzlík; rozhodčí: Michal Sotona - Antonie Vitvarová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Kučera ? - Vojtěch Ujec ?; po třetinách: 2:0, 1:1;
24:00
16:31
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Prokop Hanzlík bez asistence (3:1).
13:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Schöniger, asistoval Tomáš Jarolímek (3:0).
13:02
Vyloučen hráč Prokop Hanzlík družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
08:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hrobský, asistoval Tomáš Jarolímek (2:0).
03:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Tomáš Jarolímek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Sotona a Antonie Vitvarová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Lukáš Doležal, Jakub Hampl, Petr Hlušička, Adam Neuman, Prokop Hanzlík
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jakub Kučera; hráči v poli: Jiří Lhotský, Matěj Schöniger, Adam Průša, Petr Hroch, Tomáš Jarolímek