1:0
3:0
- : -

FBC SION - DDM Nová Generace - FbC Sokol Předměřice n/L 4:0
9. Michal Doubek, 14. Adam Jedlička, 17. Martin Cupal, 18. Adam Jedlička; rozhodčí: Michal Sotona - Kateřina Koucká; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Paar ? - Vojtěch Ujec ?; po třetinách: 1:0, 3:0;
24:00
21:57
Vyloučen hráč Lukáš Ševčík družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:45
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Jedlička bez asistence (4:0).
16:12
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Martin Cupal, asistoval Adam Jedlička (3:0).
15:50
Vyloučen hráč Dan Pospíchal družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:53
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Jedlička, asistoval Martin Cupal (2:0).
12:00
12:00
08:47
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Michal Doubek, asistoval Martin Cupal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Sotona a Kateřina Koucká.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Lukáš Doležal, Jakub Hampl, Petr Hlušička, Adam Neuman, Prokop Hanzlík
00:00
Line-up domácích FBC SION - DDM Nová Generace: brankář: Daniel Paar; hráči v poli: Martin Cupal, Michal Doubek, Lukáš Ševčík, Filip Anderle, Leoš Bárta