0:0
1:2
- : -

FBS Olomouc C - SK K2 Prostějov B 2:3
11. Martin Willmann, 32. Ondřej Stehlík - 10. Robert Machač, 34. Michal Korčák, 38. Pavel Bezouška; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Martínek ? - Jan Weidinger ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:2;
39:00
38:26
Timeout FBS Olomouc C
38:03
Vyloučen hráč Ondřej Burget družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za sekání.
37:42
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Pavel Bezouška, asistoval Robert Machač (2:3).
33:47
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Michal Korčák, asistoval Pavel Bezouška (2:2).
31:36
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Ondřej Stehlík, asistoval Jan Roletzký (2:1).
26:00
26:00
20:54
Vyloučen hráč Martin Willmann družstva FBS Olomouc C na 2 minuty za nesportovní chování.
13:00
13:00
10:04
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil Martin Willmann, asistoval Jan Schneider (1:1).
09:12
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Robert Machač, asistoval Jakub Godla (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bienek a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov B: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Jindřich Kratochvíl, Jakub Godla, Ondřej Burget, Pavel Bezouška, Robert Machač
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc C: brankář: Tomáš Martínek; hráči v poli: Aleš Mach, Jan Schneider, Vladimír Žižlavský, Ondřej Stehlík, Richard Beran