0:0
3:0
- : -

Orel Jednota Troubelice - FBC Cannibals Lipník 4:3
7. Marek Rotrekl, 27. Dušan Krejčí, 32. Lukáš Světnický, 35. Lukáš Světnický - 1. Martin Němeček, 5. Jan Šromota, 7. Jiří Gonda; rozhodčí: Lukáš Axmann - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radek Šiška ? - Pavel Váňa ?; po třetinách: 1:3, 0:0, 3:0;
36:00
35:43
Vyloučen hráč Radim Symerský družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za blokování hokejky.
34:52
Timeout FBC Cannibals Lipník
34:17
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Lukáš Světnický, asistoval Marek Rotrekl (4:3).
31:08
28:13
Vyloučen hráč Marek Rotrekl družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání.
26:37
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Dušan Krejčí, asistoval Jiří Kasal (2:3).
24:00
24:00
19:08
Vyloučen hráč Milan Vojáček družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
06:22
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Jiří Gonda, asistoval Jan Libiger (1:3).
06:18
Vyloučen hráč Milan Vojáček družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za bránění ve hře.
06:00
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl z trestného střílení (1:2).
04:56
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Jan Šromota, asistoval Martin Němeček (0:2).
00:10
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil Martin Němeček, asistoval Jan Šromota (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Cannibals Lipník:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice: brankář: Radek Šiška; hráči v poli: Martin Král, Tomáš Krček, Lukáš Doubrava, Jiří Kasal, Marek Rotrekl