0:3
0:1
- : -

FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA - TJ Stará Ves n/O Vosy 0:6
4. Radim Slíva, 12. Vojtěch Hranický, 20. Jan Horák, 22. Pavel Lednický, 26. Jan Horák, 35. Tomáš Kratochvíl; rozhodčí: Jiří Frömmel - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Pavel Kolowrat ? - Tomáš David ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 0:1;
39:00
34:35
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Jiří Ševčík (0:6).
26:00
26:00
25:13
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Jan Horák, asistoval Matěj Jančák (0:5).
21:50
Vyloučen hráč Tomáš Šimský družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
21:02
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Pavel Lednický, asistoval Radim Slíva (0:4).
19:29
13:34
Vyloučen hráč Filip Dadok družstva TJ Stará Ves n/O Vosy na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
11:46
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Vojtěch Hranický, asistoval Martin Prokeš (0:2).
09:26
Vyloučen hráč Vojtěch Lukšík družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
03:30
Branku družstva TJ Stará Ves n/O Vosy vstřelil Radim Slíva, asistoval Jiří Ševčík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Frömmel a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Stará Ves n/O Vosy: brankář: Tomáš David; hráči v poli: Martin Kašovský, Matěj Jančák, Filip Dadok, Vojtěch Hranický, Tomáš Kratochvíl