4:1
1:3
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Teplice 8:4
2. Jaroslav Gabriel, 10. Richard Hartmann, 13. Jan Vajgl, 17. Daniel Pilař, 20. Jan Zahn, 22. Jaroslav Gabriel, 30. Richard Hartmann, 44. Ondra Kára - 22. Martin Sedlmaier, 31. Tereza Divecká, 43. Jan Koštoval, 44. Jan Koštoval; rozhodčí: Michal Honíšek - Marek Pohunek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Dominik Whitehead 13 - Daniel Fiala 21; po třetinách: 3:0, 4:1, 1:3;
43:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Ondřej Brabec (8:4).
43:13
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Richard Hartmann (8:3).
42:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Jan Karafiát (7:3).
34:31
Děkuji hráči s číslem #91 za komentování zápasu. Opravdu skvělý výkon.
30:41
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tereza Divecká bez asistence (7:2).
30:00
30:00
29:59
Děkuji, že jste to tu semnou vydrželi. Jdu trénovat své jablonecké svěřence. Pokud budete mít chvilku, v příštím zápase sledujte jak Jablonec devastuje hostující Chomutov. Loučí se s vámi Daníček #91
29:50
Poslední minuta druhé třetiny už pomalu dojíždí, kluci působí že dosavadní stav jim nevadí.
29:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Jan Vajgl (7:1).
29:40
Najednou zničehonic gól Roudnice. Po pohledné akci dokázal branku vsřelit poměrně exoticky pojmenovaný Hartmann.
28:20
Hra připomíná hodinu matematiky. Já se ale nevzdávám a neusínám.
27:05
Utkání sleduje neuvěřitelných 30 diváků (z toho 15 čekajících hráčů a nás 5 u stolku).
26:05
Teplice teď přidaly na tempu a konečně se dostavují i šance.
25:01
Kluci se mi teď snaží vyzradit výsledek finále Worlds 2018. Snad vyhráli Fnatic...
24:25
Teď se po střele roudnických hledá balónek. Hledání je zatím stejně napínavé jako hledání Dori v oblíbeném animáku.
23:20
Kdyby jste věděli, jak je obtížné zapisovat časy, když na tabuli jedou obráceně určitě byste mě ocenili
22:05
Hra se přiostřuje. Agresor si musí mnout ruce. Teď totiž nastává jeho dominantní chvilka.
21:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Aleš Rubín (6:1).
21:19
Moc nestíhám...
21:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier bez asistence (5:1).
21:07
Martin S. střílí dalšího góla.
20:29
Vyloučen hráč Aleš Rubín družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
20:09
Rubín moc v souboji nezazářil a posekal svého protějška.
19:09
Vlastní branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Zahn (5:0).
19:09
(Je to prý Chartbass.) Teď poměrně bizarní situace. Balónek se odrazil z roku teplických hráčů před branku a ladně doklouzal do domácí branky.
18:28
Další střela roudnického kapitána. Kluk má očividně svůj den. Kdejaký skaut by se měl na tohoto hráče podívat.
16:56
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Matěj Slaba (4:0).
16:55
Teď Agresor dostal pobito jako McGregor od Khabiba a ztrácí balónek, následně krásná akce a pilný Pilař střílí dalšího góla.
15:55
Teplice vlétly do začátku utkání jako (říkal si) hurikán a snaží se snížit stav utkání.
15:01
Přátelé, kamarádi, pejsci a kočičky jdeme na to!
15:00
15:00
14:59
Ke konci první třetiny začala Roudnice hrát o poznání aktivněji. Zatím tedy zaslouženě 3:0.
14:03
Teď se Agresor brutálně probil ke střele, balónek ale neprorazil do branky.
13:09
Teď krátká pauza a halou se vznáší náš oblíbený Hardbass. (snad to píšu správně)
12:26
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Vajgl, asistoval Daniel Pilař (3:0).
12:26
Vajgl teď vykouřil krásnou střelu z půlky. Jen se po ní zakouřilo v Teplické brance..
10:20
Teď opět velká šance Roudnice. Kluci ale ne a ne vstřelit branku.
09:47
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Daniel Pilař (2:0).
09:47
Roudnce teď vstřelila rychlý gól z protiútoku. Tlačí však dál asi jako Denis tlačí momentálně na záchodě.
09:00
Teď se na chvíli hra opět uklidnila...
07:50
Roudnice se svým vysokým presem (nevím jak se to píše) dopuští drobného faulu. Balónek tedy pro Teplice
07:25
Hra je zatím velmi vyrovnaná, týmy se rvou o každý balónek jako dva hoši o krásnou slečnu v 11 hodin v hospodě
07:00
Krásné podzimní odpoledne, můj kamarád Denis se rozhodl navštívit toaletu. Tak budu chvilku komentovat
02:56
Vyloučen hráč Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
01:35
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Štěpán Šára (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Honíšek a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Jakub Derka, Jan Zahn, Ondřej Brabec, Jan Karafiát, Martin Sedlmaier