2:1
- : -
FBC Liberec

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Liberec 5:6
9. Jiří Šťovíček, 12. Tomáš Smolka, 29. Jaromír Péc, 33. Ondřej Ančinec, 43. Matěj Korbel - 2. Jonáš Volhejn, 8. Milan Sucharda, 15. Matěj Volejník, 15. Filip Smutný, 17. Jonáš Rais, 45. Dominik Musil; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Louda 29 - Andreas Vogt 27; po třetinách: 2:4, 1:1, 2:1;
45:01
Komentář karlovarského trenéra Miroslava Závory: O zápase rozhodly naše chyby v první třetině, které soupeř nemilosrdně trestal. Po celý zápas jsme se snažili být aktivním týmem, bohužel vyložené šance jsme nedokázali proměnit. Cesta je ještě dlouhá a my rozhodně nejsme u konce. Děkujeme rodičům a fanouškům, že nás podporují celou sezónu
45:00
Komentář trenéra hostí Matěje Klucha: "Necítím, že bychom dnes měli vyhrát za 3 body. Soupeř hrál aktivně a hladově a v tom nás určitě předčil. Pozitivem je, že i v takovém průběhu jsme schopni body uhrát. Díky všem za zápas."
45:00
44:49
Vyloučen hráč Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
44:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Dominik Musil, asistoval Andreas Vogt (5:6).
42:37
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
42:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Korbel, asistoval Tomáš Smolka (5:5).
38:20
Timeout FBC Liberec
38:20
Vyloučen hráč Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:12
Vyloučen hráč Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
38:01
Vyloučen hráč Šimon Šteinfest družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
32:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Matěj Korbel (4:5).
32:09
Vyloučen hráč Dominik Musil družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Péc, asistoval Ondřej Ančinec (3:5).
16:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jonáš Rais, asistoval Lukáš Macháč (2:5).
15:00
15:00
14:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Jakub Horník (2:4).
14:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Volejník, asistoval Jonáš Volhejn (2:3).
11:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Jan Mašát (2:2).
11:26
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Jaromír Péc (1:2).
07:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Milan Sucharda, asistoval Lukáš Macháč (0:2).
01:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jonáš Volhejn, asistoval Dominik Musil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Jaroslav Němeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Andreas Vogt; hráči v poli: Filip Kapitán, Dominik Musil, Jonáš Rais, Daniel Sedláček, Milan Sucharda