3:3
2:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FBC Štíři Č. Budějovice 9:7
9. Michal Klápa, 11. Michal Klápa, 14. Michal Klápa, 19. Michal Chudina, 24. Michal Klápa, 32. Michal Klápa, 39. Miroslav Šnajdr, 46. Michal Strachota, 56. Jan Zavadil - 9. Radek Hanák, 16. Lukáš Malý, 17. Václav Staněk, 33. Marek Slepička, 33. Radek Hanák, 35. Jan Králík, 47. Michal Matějček; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Václav Zavadil 26 - Radek Kulhan 35; po třetinách: 4:3, 3:3, 2:1;
60:01
Komentář trenéra hostí Lukáše Malého: Vyrovnaný zápas, po většinu zápasu jsme museli dotahovat. Myslím, že bychom si bod zasloužili, o vítězství soupeře nakonec rozhodlo lepší proměňování šancí.
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: Pro nás vydřené a ubojované vítězství. Jsme za něj vděční, do dalšího zápasu musíme změnit hodně věci abychom uspěli proti týmu BA. Děkuji soupeři za zápas . A chtěl bych poděkovat našim fanouškům za podporu po celý rok 2018 a chtěl bych je pozvat do další části sezóny v roce 2019.
55:41
Uklidnění pro domácí, Chudina přistrčil míček Zavadilovi a ten střílí devátý gól
55:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Michal Chudina (9:7).
54:32
Strachota zkoušel backhendový blafák, gólman ho přečetl a zneškodnil
54:31
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil Michal Strachota.
53:08
Hra teď spíš připomíná bitevní pole, příliš florbalové krásy nevidíme
51:53
Hostující první lajna je hodně nebezpečná
50:30
Strachota je jednoznačně nejaktivnějším karlovarským hráčem, neustále je na míčku a snaží se něco vymyslet
49:15
Hosté cítí šanci a ženou se dopředu
46:56
Nepohlídaná hostující standartka a je to opět o gól
46:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval David Štěpka (8:7).
45:45
Strachota se s tím nepáral a přesnou střelou k pravé tyči nedal Kulhanovi šanci
45:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (8:6).
44:16
Střela Strachoty zblokovaná vysoko nad
43:40
Vynikající Zavadil proti střele Malého
42:00
Do třetí třetiny vstoupili domácí s promíchanými lajnami, uvidíme zda to přinese ovoce
39:06
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Michal Strachota (7:6).
36:45
Domácí se zatím nemohou výrazněji usadit na hostující půlce
36:00
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
35:05
Dnešní utkání sleduje 120 diváků
34:20
Domácí obrana teď vůbec nestíhá a hosté dalším gólem srovnávají
34:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Marek Slepička (6:6).
34:04
Hosté jsou teď aktivnějším týmem
32:56
Hanák teď převvedl krásný freestylový kousek zpoza branky a rázem je to jen o gól
32:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Zdeněk Valdauf (6:5).
32:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Slepička, asistoval Jan Králík (6:4).
31:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (6:3).
23:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Ondřej Vašíček (5:3).
18:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Ondřej Vavro (4:3).
16:46
Běloch srazil balonek pouze ke Staňkovi a ten srovnává
16:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Staněk bez asistence (3:3).
15:17
Malý nikým neatakován bez problémů překonává Zavadila
15:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý bez asistence (3:2).
14:40
Domácí uklidňují hru
13:07
Klápa se dnes vypadá to dobře vyspal a již ve třinácté minutě kompletuje hattrick
13:06
12:39
Jaroš vypálil a Šnajdr na dorážku nedosáhl
11:39
Hejplík dostal k dispozici trestné střílení, míček se mu však zamotal pod nohy a tak neproměnil
11:38
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Václav Hejplík.
10:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jan Běloch (2:1).
09:41
Hosté nyní více na balonku
08:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Marek Mandler (1:1).
08:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Lukáš Malý (0:1).
07:24
Vyloučen hráč Jaromír Lisa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.