1:2
0:1
- : -

FbC Asper Šumperk - FBC Vikings Kopřivnice 2:5
9. Šárka Šíblová, 15. Eva Filipiová - 6. Adéla Novotná, 11. Denisa Černošková, 13. Adéla Prašivková, 17. Jana Špirková, 36. Kateřina Jančová; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jarmila Davidová ? - Tereza Zajícová ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:1;
36:00
35:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Kateřina Jančová, asistoval Martina Bittnerová (2:5).
24:00
24:00
16:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jana Špirková, asistoval Adéla Prašivková (2:4).
14:53
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Eva Filipiová, asistoval Lucie Pulterová (2:3).
12:57
Vyloučen hráč Adéla Novotná družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
12:21
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Prašivková, asistoval Adéla Machová (1:3).
12:00
12:00
10:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Denisa Černošková, asistoval Michaela Herblichová (1:2).
08:40
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Šárka Šíblová, asistoval Marcela Švábová (1:1).
05:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adéla Novotná, asistoval Nikola Jančová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Tereza Zajícová; hráči v poli: Adéla Prašivková, Jana Špirková, Adéla Machová, Michaela Herblichová, Lucie Žáčková