3:0
4:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Prague Tigers 10:0
3. Matěj Netrefa, 11. Prokop Godochkin, 13. Matěj Netrefa, 16. Matěj Netrefa, 30. Filip Forman, 30. Jan Nachtmann, 34. Michal Vojtíšek, 36. Michal Vojtíšek, 40. Filip Folauf, 41. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Jan Černý - David Hertz; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 15 - Michal Norek 14, Vojtěch Havrda 7; po třetinách: 3:0, 3:0, 4:0;
45:00
Střely ve třetí třetině Bohemians 11 Tigers 4
45:00
Komentář trenéra domácích Bohemians p. Folaufa: zlepšený výkon proti prvnímu ospalému zápasu. Děkujeme soupeři, divákům, rozhodčím.
45:00
Komentář trenéra hostí Tigers p. Janeby : Utkání ve vysokém tempu, děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
45:00
40:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Jan Malič (10:0).
39:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Malič (9:0).
35:39
Timeout Prague Tigers
35:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Forman (8:0).
29:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Tomáš Otcovský (6:0).
29:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Folauf (5:0).
28:14
Vyloučen hráč Vít Járka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
28:14
Járka poslán sudími na trestnou lavici, trenér domácích raději dnes nic nekomentuje a svůj názor dává najevo jen ironickým úsměvem
16:05
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:05
Forman na kriminál vyndal jednoho z hráčů Tigers! A rozhodčí nekompromisně trestá.
15:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Jakub Zavřel (4:0).
15:00
15:00
Střely po první třetině Bohemians: 8 Tigers: 4
15:00
14:33
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
14:33
Otcovský zákeřně sestřelil protihráče a půjde si tak na 2 minutky odpočinout
14:22
Fantastický zákrok Norka proti střele jednoho z Bohemáků!
12:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Jan Nachtmann (3:0).
10:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Prokop Godochkin, asistoval Ondřej Mergl (2:0).
02:41
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Netrefa, asistoval Vojtěch Bílek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Černý a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Filip Forman, Filip Folauf, Jan Malič, Martin Kadlec