1:3
1:2
0:0

Florbal Ústí - Sokol Pardubice 6:5pn
8. Jan Peška, 17. Petr Goltsch, 20. Václav Vavruška, 37. Pavel Vítek, 54. Ondřej Kawulok, N Václav Vavruška - 25. Dominik Czeszewski, 28. Tomáš Číhař, 33. Tomáš Číhař, 41. Vojtěch Kaluža, 53. Jiří Kohoutek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 14 - Martin Korunka 29; po třetinách: 3:0, 1:3, 1:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Václav Vavruška a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Adam Šmíd , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Pavel Vlček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Vojtěch Kaluža a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Ondřej Kawulok a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Lukáš Kučera a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Žádná florbalová paráda to dnes nebyla. Pochvala za morál po první třetině, kdy to od nás bylo strašně naivní. Dělba bodů zasloužená. Díky za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Pekárka: Dnes velmi vyrovnané utkání, které mělo náboj až do posledních sekund. Soupeře jsme zbytečně dostali do hry našimi chybami. Škoda snad jen prodloužení, kdy očividně jeden z týmů neměl zájem hrát. Každopádně děkuji soupeři za utkání.
65:00
64:25
Z ničeho nic si vzal míček Václav Vavruška a Ústí tlačí!
63:45
Stále se nic neděje.
62:23
Pardubice se nikam neženou a vyčkávají s míčkem na florbalkách.
61:16
Ústí využívá možnosti hrát ve čtyřech bez brankáře. Hosté tuto taktiku zatím nevyužili.
59:16
Poslední sekundy třetí třetiny hrají do karet Pardubicím, které mají o jednoho hráče na víc.
59:15
Timeout Sokol Pardubice
57:44
Zbytečné vyloučení Pavla Vlčka. Tohle by mohlo ústecké juniory ještě mrzet.
57:43
Vyloučen hráč Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
54:58
Drama na Slunetě stoupá. Nervy pracují.
53:31
Góóóól! Góóóól! Góóóól! Góóóól! Góóóól! Ondřej Kawulok vyrovnává po přihrávce Jana Pešky. Tahle dvojice tak napravila zaváhání z předchozí akce. Jede zase od znovu. 5:5.
53:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Jan Peška (5:5).
52:56
Jan Peška promarnil možnost vyrovnat!
52:10
A Pardubice se poprvé v tomto utkání dostávají do vedení. Jiří Kohoutek využil přesilovou hru velmi rychle. Stav utkání 4:5.
52:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval Adam Šmíd (4:5).
51:56
Vyloučen hráč Filip Vybíral družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:46
Bude se vylučovat. Pardubice si zahrají přesilovou hru. Dlouho hrály ve výhodě.
50:11
WOW! Tak teď to mělo tempo. Dvě gólové přiležitosti, každá na jedné straně. U Ústí zazářil Tadeáš Dittrich. Pardubice zachránila tyčka!
48:24
Pardubice přečkaly oslabení. Ústecká přesilovka se ale musela líbit.
47:28
Ústí ostřeluje Pardubice. Tohle volá po gólu.
46:16
Nebezpečný souboj u mantinelu rozhodčí právem vyhodnotili jako dvouminutový trest pro Dominika Czeszewskiho.
46:15
Vyloučen hráč Dominik Czeszewski družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
45:28
Tohle bude ještě nervydrásající utkání mezi týmy, které dělí pouze bod. Jen tak mimochodem, v prvním vzájemném střetnutí ve skupině A KB ligy zvítězily Pardubice 8:7.
44:06
Ondřej Kawulok se nedal a urval si míček pro sebe. Jeho dva střelecké pokusy bohužel ale mířily mimo.
43:11
Teď stáli při Ústí všichni svatí a Tadeáš Dittrich. Jasnou gólovku pardubičtí hráči nevyužili.
40:48
Start do poslední dvacetiminutovky se povedl více Pardubicím. Znovu vyrovnávají střelou, která byla tečovaná přesně do branky Ústí.
40:47
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Lukáš Kučera (4:4).
37:48
Tenhle gól byl jako polití živou vodou. Ústí se zdá být znovu přítomno a na nohách.
36:45
Góóóól! Góóóól! Góóóól! Góóóól! Pavel Vítek nepohrdl skvělou příhrávkou od Jana Sattlera a střelou pod ruku pardubického brankáře posílá Florbal Ústí znovu do vedení. 4:3.
36:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Jan Sattler (4:3).
35:54
Václav Vavruška teď vyškolil všech pět hráčů Pardubic krásným průnikem až před brankáře. Ten střelu chytá.
32:56
No a je vyrovnáno. Na chybě za brankou Ústí si smlsli Matěj Gregor a střelec Tomáš Čihař.
32:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Číhař, asistoval Matěj Gregor (3:3).
32:09
Na dnešní utkání si našlo cestu krásných 61 diváků. Děkujeme!
31:41
Ústí od vyrovnání teď drží především Tadeáš Dittrich, který zneškodnil další šanci hostů.
30:42
Můžeme konstatovat, že utkání teď řídí Pardubice. Ústí se hledá, pomohl by rozhodně gól.
28:37
Jan Peška ve vyložené šanci, v samostatném úniku ztroskotal ale na zákroku pardubického gólmana.
27:31
Nebezpečí před ústeckou klecí roste. Pardubice rozhodně mají chuť hrát, dávají totiž další gól.
27:30
24:59
Tlak Sokolů se vyplatil. Na tohle byl i Tadeáš Dittrich krátký. Dominik Czeszewski udolal míček až za brankovou čáru.
24:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Lukáš Kučera (3:1).
23:17
Jiří Kohoutek v další své šanci, jeho střela končí v outu.
21:32
Patrik Bartoš poslal na Tadeáše Dittricha jedovku. Ten nicméně vyráží a skóre se tak zatím nemění.
20:01
Do druhé části vstupují ústečtí florbalisté s tříbrankovým vedením.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Ústí 11 - Pardubice 4
20:00
19:09
Góól! Góóóól! Góóóóól! Vašek Vavruška vyslal pumelici a ta skončila přesně v síti Pardubic. Ústí vede 3:0.
19:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška bez asistence (3:0).
17:09
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
16:45
Góóóĺ! Góóóól! Petr Goltsch si dal sólíčko a přesně umístil do sítě Pardubic! 2:0.
16:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Goltsch bez asistence (2:0).
15:07
Trenérovi Lukáši Pekárkovi se nelíbilo několik neodpískaných faulů na ústecké hráče, ale nebude se vylučovat.
14:14
Tomáš Sattler nastřelil tyč!
13:51
Hráči obou týmů si budou muset seřídit mířidla, spousta střeleckých pokusů končí mimo.
13:18
Pavel Vlček si počkal na moment ke střele, ale i jeho pokus mířil těsně mimo.
12:03
Jiří Kohoutek se dostal do slušné backhandové pozice, jeho přízemní střela šla ale těsně mimo bránu Ústí.
10:00
Polovina první třetiny je za námi a dá se s klidem říci, že se jedná zatím o vyrovnanou partii!
09:16
Pavel Vítek se krásně uvolnil přes posledního pardubického obránce. Jeho střelu tahem ale vyrazil brankář do outu.
07:26
A góóól! Jan Peška posílá Ústí do vedení a otevírá účet dnešního utkání!
07:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Ondřej Kawulok (1:0).
07:19
Dominiku Herzinovi sjel míček z hole a rázem z toho byla branková příležitost pro Pardubice. Kučera hledal spoluhráče před brankou Ústí a taky našel. Střelu ale zachytil Tadeáš Ditrrich.
05:28
Václav Vavruška vybojoval na středu míček a už se chystal ke střele tahem, bránící hráč hostů ale pokus zblokoval. Dobrou příležitost si vytvořil i Ondřej Kawulok, jeho střela po zemi ale šla těsně mimo tyč.
03:45
Pardubickým hráčům vychází průnik do předbrankového prostoru, střely ale končí na blocích Ústí.
03:10
První větší akce ze strany Pardubic. Střela ale z hranice velkého brankoviště skončila mimo tři tyče.
02:14
Zápas začíná v příjemně rychlém tempu, ale odehrává se především na středu hřiště.
00:43
První střelu Pardubic Tadeáš Dittrich s přehledem chytá a založil pro tým protiútok.
00:01
Úvodní buly vyhráli pardubičtí florbalisté a jsou na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Korunka; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Jiří Kohoutek, Adam Šmíd, Dominik Czeszewski, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Jan Peška, Pavel Vlček, Ondřej Kawulok, Šimon Secký, Václav Vavruška
00:00
Vítejte u dnešního přenosu z utkání nejvyšší juniorské soutěže KB ligy mezi domácím Florbalem Ústí a hosty z Pardubic. Utkání začne přesně podle plánu ve 13:45.