0:5
3:2
- : -

FBC Vipers Most B - Kamínci - Florbal Jirkov 5:9
5. Adam Křivánek, 6. Adam Křivánek, 31. Vít Pomahač, 37. Matěj Kučerka, 45. Martin Horák - 7. Štěpán Cvekl, 11. Ondřej Cvekl, 17. Michael Kubeš, 24. Matěj Kolář, 25. Tomáš Salaďak, 28. Ondřej Hlaváček, 29. Dominik Walter, 37. Štěpán Cvekl, 38. Jakub Kyncl; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Přemysl Duchoslav 14 - Ondřej Ilko 13; po třetinách: 2:2, 0:5, 3:2;
45:00
44:28
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Martin Horák, asistoval Adam Křivánek (5:9).
42:11
Vyloučen hráč Matěj Kolář družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za vražení zády.
37:31
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Kyncl, asistoval Martin Bednárik (4:9).
36:50
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Matěj Kučerka, asistoval Přemysl Duchoslav (4:8).
36:26
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl bez asistence (3:8).
35:15
Vyloučen hráč Adam Křivánek družstva FBC Vipers Most B - Kamínci na 2 minuty za blokování hokejky.
30:59
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Vít Pomahač, asistoval Michal Gyurján (3:7).
30:00
30:00
29:07
Vyloučen hráč Dominik Walter družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za blokování hokejky.
28:56
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Dominik Walter, asistoval Jakub Kyncl (2:7).
27:26
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Hlaváček, asistoval Michael Kubeš (2:6).
24:24
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak, asistoval Josef Čermák (2:5).
23:22
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Matěj Kolář, asistoval David Dudek (2:4).
16:56
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Michael Kubeš, asistoval Tomáš Salaďak (2:3).
15:00
15:00
10:21
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Matěj Kolář (2:2).
06:52
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Tomáš Jelínek (2:1).
05:55
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Adam Křivánek, asistoval Patrik Nachmüller (2:0).
04:36
Branku družstva FBC Vipers Most B - Kamínci vstřelil Adam Křivánek, asistoval Matěj Kučerka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Ondřej Ilko; hráči v poli: Josef Čermák, David Dudek, Ondřej Hlaváček, Tomáš Salaďak, Michael Kubeš