1:4
5:4
- : -

Florbal Jirkov - SK BIVOJ LITVÍNOV B 10:13
1. Štěpán Cvekl, 7. Tomáš Salaďak, 12. Štěpán Cvekl, 14. Tomáš Salaďak, 25. David Dudek, 31. David Dudek, 32. Tomáš Salaďak, 33. Tomáš Lucký, 36. Michael Kubeš, 42. Ondřej Cvekl - 3. David Dudek, 4. Matěj Dufek, 4. Jan Černý, 6. Milan Kumai, 14. Tomáš Kratochvíl, 17. Jaroslav Kropáček, 19. Tomáš Lang, 27. Tomáš Lang, 27. Milan Procházka, 32. Tomáš Kratochvíl, 40. Matěj Dufek, 43. Matěj Dufek, 43. Jan Černý; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Ondřej Ilko 25 - Vojtěch Soukup 19; po třetinách: 4:5, 1:4, 5:4;
45:00
44:53
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B neproměnil Milan Procházka.
42:47
Timeout Florbal Jirkov
42:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil Jan Černý, asistoval Milan Kumai (10:13).
42:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil Matěj Dufek, asistoval Ondřej Kopta (10:12).
41:39
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Štěpán Cvekl (10:11).
40:42
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B neproměnil Milan Kumai.
39:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil Matěj Dufek, asistoval Tomáš Kratochvíl (9:11).
35:36
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Michael Kubeš, asistoval Tomáš Salaďak (9:10).
32:36
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Lucký bez asistence (8:10).
31:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Matěj Dufek (7:10).
31:06
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak, asistoval Roman Václavek (7:9).
30:51
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Dudek, asistoval Ondřej Cvekl (6:9).
30:00
30:00
26:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil Milan Procházka, asistoval Filip Skořepa (5:9).
26:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil Tomáš Lang, asistoval Jan Werner (5:8).
24:14
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Dudek, asistoval Štěpán Cvekl (5:7).
22:20
Vyloučen hráč Jan Černý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B na 2 minuty za sekání.
18:49
Vyloučen hráč Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil Tomáš Lang, asistoval Filip Skořepa (4:7).
16:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil Jaroslav Kropáček, asistoval Matěj Dufek (4:6).
15:00
15:00
13:26
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak bez asistence (4:5).
13:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil Tomáš Kratochvíl bez asistence (3:5).
11:19
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Ondřej Cvekl (3:4).
06:05
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak, asistoval Josef Čermák (2:4).
05:43
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil Milan Kumai, asistoval Jan Černý (1:4).
04:31
Vyloučen hráč Jan Werner družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B na 2 minuty za sekání.
03:42
03:17
02:43
Vlastní branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Dudek (1:1).
02:39
Vyloučen hráč Martin Bednárik družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:28
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV B:
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Ondřej Ilko; hráči v poli: Josef Čermák, David Dudek, Michael Kubeš, Ondřej Hlaváček, Tomáš Salaďak